Saten Uygulaması Dokolte Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten Uygulaması Dokolte Tedavisi
dekolte

Bir kadın için dekolte bölgesindeki kırışıklıklar ve sarkmalar oldukça endişe verici bir durumdur. Dekolte bölgesindeki ince kırışıklıklarla başlayan bu aşama daha sonra derin problemlere neden olabilmektedir. Dekolte bölgesinde oluşan bu tip sorunların ana kaynakları arasında güneş ışınları, dengesiz beslenme, yaşlanma ve yüz üstü uyuma gibi nedenler bulunmaktadır. Estetik açıdan istenmeyen ve kişinin mutsuz olmasına neden olan bu durum için birçok farklı çözüm seçeneği mevcuttur.

Ameliyatsız çözümlerden biri olan saten dekolte bölgesi uygulaması ile bu sorunlar kısa bir sürede giderilebilmektedir. Radyofrekans ve ultrason enerjilerinin kullanıldığı saten uygulamasında dekolte bölgesindeki sorunların giderilmesi için kollajenin uyarılması amaçlanır. Kollajen vücutta doğal olarak bulunmaktadır. Ancak bazı nedenlerden dolayı işlevini yitirerek gerekli onarımı yapamayabilir. Kollajenin enerjiler ile uyarılması cildin kendini yenilemek için çalışması ve bu sayede dekolte bölgesindeki sorunların ameliyatsız olarak giderilmesi anlamına gelmektedir.

FDA onaylı olan saten uygulaması tamamen ağrısız bir tedavi seçeneği olup, aynı zamanda oldukça konforlu bir işlemdir. Dekolte bölgesindeki istenmeyen kırışıklıklar ve sarkmadan kurtulmak için en fazla 4 seans gereklidir. 4 seansta optimum uyarılma sağlandığı için hastaların daha fazla seans alması gerekmez. Aynı zamanda saten uygulamasında her seans arasında 1 hafta bulunmalıdır. Hızlı sonuçlar almaya neden olan saten uygulaması ile kişi kendini çok daha genç hissedebilir ve estetik ihtiyaçlarının karşılanması nedeniyle mutlu olur.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.