Saten Exilis Elite ile Göbek, Bel, Basen İncelmesi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Karın Germe
Karın Sarkması

Ameliyatsız Karın Germe

Kilo alıp verme veya doğum sonrasında kilo vermelerde sıkça karşılaştığımız sorun genellikle karın, göbek, bel çevresi gibi bölgesinde oluşan sarkmalardır.
Karın göbek ve bel çevresinde yağ aldırma için tercih edilen mide ameliyatı, mide küçültme ameliyatı, liposuction ameliyatı, vaser liposuction, lazer lipoliz, ultrasonik liposuction, liposakşın, vs gibi ameliyatlar sonrasında da bu sarkmalar ile sık sık karşılaşa biliyoruz.

Vücudunuzda hangi sorunlar sizi rahatsız ediyor?

SarkmaSelülitÖdemGevşek Doku

Diyete ve spora rağmen incelmiyor musunuz?

EvetHayır

Yağın en çok depolandığı yer neresi?

BelBasenKarın

Kaç kilodasınız?

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Ameliyatsız Saten Karın Germe

Bu sorunun giderilmesi için karın germe ameliyatı için kendiniz henüz hazır hissetmeyenler için ameliyatsız saten vücut germe ile karın, göbek, bel çevresi yapılan uygulamalarda oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Karın sarkmalarında, göbek sarkmalarında veya bel çevresi sarkmalarında 4 ile 6 seans yapılan uygulamalar sonucunda cildin altındaki kolajen ve elastin lifleri exilis elite ile güçlü bir şekilde uyararak cildin alt dokusunu bir nevi tamir ve onarım gerçekleştirdiğinden, karın sarkmalarına büyük ölçüde başarılı sonuçlar sunmakta ve ameliyatsız çözüme kavuştura bilmekteyiz.

Bu işlemde karın sarkması için cilt altına enjeksiyon ile (mezoterapi, lipoliz, vs ) dışardan hiçbir madde uygulanmaz! Sistem özelliği dünyada ilk defa 2 ayrı teknoloji bir araya getirmeyi başarmış ve bu konu FDA Onayı ile birlikte Avrupa, da ve Amerika’da uygulama sonuçları yönünde 2015 yılında Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme) uygulaması ödüllerinin sahibi olan exilis elite (Ameliyatsız Saten Vücut Germe) Fokuslu Radyo Frekans ve Ultrason sistemidir.

Uygulama sırasında kişilerde her hangi bir acı, sızı, işlem sonrası, kızarıklık veya yanık gibi durumlar yaşamadan bir masaj hissi ile uygulama yaptıra bilmektedirler.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.