Saten Göz Çevresi Estetiği ile Göz Altı Morluklarınızdan ve Kırışıklıklarınızdan Kurtulabilirsiniz ! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten Göz Çevresi Estetiği ile Göz Altı Morluklarınızdan ve Kırışıklıklarınızdan Kurtulabilirsiniz !

Göz altı morlukları ve kaz ayağı dediğimiz kırışıklıklar pek çok kadının ortak problemleri arasında yer alır. Erkeklerin de sıkça karşılaştığı sorunlardan biri olan bu durumun nedenlerini hiç düşündünüz mü?

Bu durumun nedenlerini inceleyecek olursak; başta aşırı yorgunluk gelir. Göz altı morarması yorgunluğa verilen bir reaksiyon olarak düşünülebilir. Cildin yaşlanması ve bu süreçte elastikiyetini kaybetmesi de kaz ayaklarını oluşturan faktörlerdir. Kollajen üretimi yavaşlayan ciltte bu durumun görülmesi beklenen bir durumdur. Beslenme ve çeşitli sağlık durumları da bu görünüme davetiye çıkarır.

Göz çevresinde bulunan bu kötü görünümün pek çok çözümü bulunur. Medikal bakımlar bu duruma çözüm sunabilir. Cerrahi olmayan çözümler hastalara sunulabilir. Saten göz çevresi estetiği de tam olarak böyle bir uygulamadır.

Exilis Elite sistemi cildin alt tabakasına fokuslu radyo frekans enerjisi iletir. Bu sistem cildin altındaki her hücreye enerji iletir. Uygulama bittiği anda etki göz ile görülür hale gelir. Çünkü tetiklenen kollajenler cildi onarmayı bir görev bilerek işe koyulurlar. Tedavi sonrasında başlayan bu onarma süreci cilt tipine göre 1 yıl sürebilir. Bundan sonra yaptıracağınız saten göz çevresi estetiği uygulamaları ilk uygulamanıza ek olacaktır ve yaptıracağınız yeni bir uygulama ilkine ek olacaktır. Bu uygulama 4 hafta boyunca tek seanslar şeklinde uygulanabilir. 4 hafta sonunda kollajen artışı zirveye ulaştığı için ek uygulama yaptırmak gereksizdir. 45 dakikadan kısa bir sürede gerçekleştirilen bu uygulama öncesinde göz çevresine ultrason jeli sürülür ve göz bölgesine uygun ayarlar yapıldıktan sonra göze uygulama yapılmaya başlanır. Uygulamanın en büyük avantajı ciltte acı ya da ağrı gibi hislerin oluşmamasıdır. Sadece makinenin gezme hareketi hissedilir ve biraz sıcaklık hissi vücuda yayılır. Bu sıcaklık hissi uygulama sonrası birkaç saat devam eder.

Uygulama sonrasında göz kapağı sarkması azalır. Kırışıklıklar azalır ve morluklar yok denecek hale gelir. Saten göz çevresi estetiği göz altında oluşan torba görünümüne de etki eder. Siz de gözünüzün çevresinde bulunan bu kusurlardan kurtulabilirsiniz!

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.