Saten El Bölgesi Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten El Bölgesi Tedavisi
Saten El Bölgesi Tedavisi

Cildimiz her şeyden etkilenebilecek kadar hassastır. Yaşlanma, güneş ışınları, dengesiz beslenme ve kilo alıp verme gibi birçok durum ciltte bazı değişikliklere neden olmaktadır. Cilt bakımında en çok uğraşılan bölge yüzdür. Ancak eller de cilt bakımının önemli bir parçası olmalıdır. Ellerin yaşlanmayla ve bazı durumlarla beraber elastikiyetini kaybetmesi ve kırışması sık görülen bir durumdur. Özellikle erken yaşlanma evresinde kişinin yaşını yüzünden çok elleri ele verir. Bu gibi bir durumda doğru bakımın yanı sıra el güzelliğini eski hale getirmek için bazı estetik çözümler de bulunmaktadır.

Saten tedavisi ellerdeki kırışıklıkları ve elastikiyet kaybını yönetmek için oldukça uygun bir seçenektir. Radyofrekans ve ultrason enerjisinin kullanıldığı saten el bölgesi tedavisinde ciltteki kollajen uyarılmakta ve bu sayede cildin sıkılaşması ve yenilenmesi sağlanmaktadır. Saten el bölgesi tedavisi aynı zamanda ellerin kaybetmiş olduğu nemi geri kazanmasını da sağlar. Eller üzerinde oluşan sarkma durumu bu tedavi ile düzeltilerek sıkı bir görünüme kavuşturulabilir.

El bölgesindeki bu tip sorunların çözüme ulaştırılabildiği saten tedavisi kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak şekillendirilmektedir. Ancak her durumda maksimum seans sayısı 4’tür. 4 seansta ciltteki tüm kollajen uyarımı gerçekleşmektedir. Her seans arasında 1 haftalık bir zaman bulunmaktadır. Yani sadece 1 ayda yepyeni ellere kavuşarak kendinizi çok daha mutlu hissedebilirsiniz.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.