Saten Boyun Germe Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten Boyun Germe Tedavisi
boyungerme

Cilt çok hassas bir bölgedir ve çevre koşullarından daha hızlı etkilenmektedir. Aynı zamanda yaşam tarzı alışkanlıkları ve doğal yaşlanma gibi diğer etkenler de ciltte bozulmalara ve en önemlisi de sarkmaya neden olmaktadır. Cilt kadar önemli olan boyun bölgesi de bu durumlardan etkilenir ve zaman içinde sarkmaya başlar. Boyun bölgesindeki bu deformasyonlar kişinin kendini güzel hissetmemesine neden olarak estetik anlamda mutsuz olmasını sağlayabilir. Birçok tedavi biçiminde olduğu gibi boyun sarkmasını düzeltmek için de cerrahi yöntemler kullanılabilir. Ancak günümüzde kozmetik teknolojisinin oldukça gelişmesiyle beraber bu tip durumlar için ameliyatsız çözüm de sunulmaktadır.

Saten boyun germe tedavisi ameliyatsız seçeneklerden biridir ve oldukça güvenlidir. Etkili sonuçlar vermesi nedeniyle tercih edilen saten boyun germe uygulamasında radyofrekans ve ultrason enerjisi kullanılarak ciltteki kollajen uyarımı gerçekleştirilmektedir. Kollajen vücutta doğal olarak bulunur, ancak yaşlanma, kötü beslenme ve egzersiz yapmamak gibi birçok durumdan kaynaklı olarak giderek azalır. Saten boyun germe tedavisi kollajeni uyarmayı ve bu sayede cildin kendini yenileyerek sıkılaşmasını amaçlar.

Saten boyun germe tedavisi acısızdır ve sonuçları oldukça kısa sürelerde görülebilir. En fazla 4 seans olarak uygulanan saten boyun germe tedavisi her seans arasında 1 hafta olacak şekilde toplamda 1 ayda tamamlanmaktadır. Maksimum kollajen uyarımının gerçekleşmesi saten boyun germe tedavisinin sonuçlarının da kısa sürede görülmesi anlamına gelir.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.