Saç Mezoterapisi + PRP Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaç Mezoterapisi + PRP
PRP ve SAÇ MEZOTERARİSİ

Saç Mezoterapisi + PRP

Saçlarınız dökülüyor ve cansız mat mı görünüyor?  Saçınıza bakımlar kürler yapıyor ve bir müddet sonra yine eski haline mi dönüyor? Saç aralıklarınız seyrek olmayamı başladı?

Saçlarım Neden Canlı Değil?

Saçlara dışarıdan sürdüğünüz bakım kremi, losyonlar, özel şampuanlar saçınızı daha parlak ya da canlı gösterebilir. Ancak saçınız bir müddet sonra eski haline döner matlaşır ve kırılgan bir yapı gösterir. Bunun etkili olamayışının nedeni saç köküne yani saçın büyüme merkezine etkili olmayan hiçbir şey saçta kalıcı bir düzelme sağlamaz. Dışarıdan sürülen bu tür saç bakım malzemelerinin ya da ilaçların saç üzerinde derinlemesine emilip sağlayıp saç köklerine tam anlamıyla ulaşması çokta olası değildir.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Bu problemleri gidermek için hangi yöntemleri kullandınız?

Saç BakımıBitkisel BakımlarİlaçlarPRP

Bu yöntemlerden sonuç aldınız mı?

EvetHayır

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Bu durumda Saçlarımın Canlanması İçin Nasıl Önlem Almalıyım?

Saçların çok döküldüğünü ve cansız bir hal aldığını görüp erken müdahale edilmesi halinde kısa zamanda etkili sonuçlar ortaya koyar. İlerleyen saç dökülmesi sonrasında saç kaybı olan alanlara ekim yapılsa dahi saç prp ile desteklenmesi saçın beslenmesini köklerde tutulmasını hızlandırır.

Saç mezoterapisi ve PRP (kök hücre) kombine olarak uygulandığında saçı korumak ve canlandırmak için bilimsel olarak etkili bir yöntem olup, hem saçlarınızı dökülmeye karşı korur, saçlarınızın daha sağlıklı bir görünmesini sağlar bunun sonucunda saç kökleriniz sıklaşır.

Saç mezoterapisi mikro enjektörler (özel igneler) vasıtasıyla mezoterapi karışımı cildin alt tabakasına yani saç köklerinin (folüküllerini) uyaran ve besleyen maddeler den oluşur,kliniğimizde kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı ve CE belgeli olanları tercih edilmektedir.

PRP yöntemi kişinin kendi kanından elde edilen özel bir plazmanın kullanılmasıdır.
Bu işlem ile cilde uygulanan plazmalar, kök hücrelerinin gücünü ve çoğalmasını tetikleyen organik büyüme faktörünü salgılar bunun sayesinde zayıflayan hücreleri canlanır ve yeni hücre oluşumunu sağlar bu tedavinin olumlu taraflarından biri kişinin kendi kanının cilt altındaki hücreleri güçlendirmek için kullanırken, kan yoluyla bulaşabilecek olan hastalık ve alerji riskini ortadan kaldırmaktadır. Operasyonun acısız gerçekleştirilmesi ve uygulama sonrasında hastada herhangi bir iz kalmaması ve elde edilen sonucun memnuniyeti PRP tedavi yöntemini oldukça cazip kılmaktadır.

Saç Mezoterapisi, hem kadına hem de erkeğe başarıyla uygulanabilmektedir.
Saç ekiminden sonra bazı hastalar da mezoterapi ve PRP uygulaması önem arz eder.
PRP uygulanması oldukça pratiktir ve güvenlidir.
Mezoterapi ve PRP tedavisinin sonuçları uzun vadelidir.
Hücreleri Tekrar canlandırıcı ve yapıcı etkilere sahiptir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.