Red Touch Kollajen Lazeri

Botox Yaptırmaya Korkuyorsanız ve Alternatif bir tedavi arıyorsanız bu haber sizi ilgilendiriyor.

Günümüzde estetik uygulamaların başında gelen Botox ve Dolgu uygulamaları yanlış yapılması sonucu birçok bayanı mağdur ediyor. Uygulama sonrası oluşan komplikasyonlarda öyle sonuçlar ortaya çıkıyor ki kimilerinde yüzünde simetri değişikliği yaratırken kimlerinde ise göz kapağı çevresini uygulandığında düşme şişkinlik gibi durumlar oluşa biliyor bunun sonucunda kişilerde evden çıkamama ve psikolojik sorunlar ortaya çıkıyor.

Yüzde ve Boyunda Oluşan kırışıklık için Cilt altına herhangi yabancı bir madde oluşturmadan

Bu sorunların giderilmesi için alternatif bir uygulama varmı?

Araştırmalarımız da ortaya çıkan Yeni bir uygulama var.

Zürih Üniversitesinde İsviçreli bilim insanları tarafından yaratılan 675 nm dalga boyuna sahip bu teknoloji Red Touch kollajen lazeri olarak üretilmiştir. Bilim Adamları bu konuda Yaptıgı çalışmalarda kırışıklı giderme konusunda yeni lazer teknolisi geliştirmiş Bu teknolojide Kullanılan Lazer in Dalga boyun sayesinde kırışıklık olan bölgedeki hücreli yüksek oranda uyararak yeniden uygun hale getirip kollajen liflerinin verimli çalışmasını sağlıyor. Red Touch kollajen lazeri Tedavi öncesinde ve sonrasında yapılan cilt biyopsi de bu etkiyi tam olarak doğruluyor

DÜNYADA İLK DEFA  Olan LAZER TEKNOLOJİSİ İSTANBUL’da ilk defa  Özel Daisy Polikliniğini TARAFINDAN HASTALARINI TEDAVİ ETMEYE YÖNELİK HİZMETE SUNMAYA BAŞLADI.

Konu ile ilgiyi Özel Poliklinik Sahibi Songül DURUR ZEVZİR, den bilgi aldık.

Cildin zamanla kaybettiği en önemli  yapı taşı olan kollejenler azaldıkça cildin dolgunluğu ve canlılığı azalmaya başlarken sarkmalar ve çizgiler kendini gösterir.

Botoks sevmeyenlere ifade değişikliği ve cildine yabancı madde enjekte ettirmek istemeyenlere Yeni RedTouch kollejen lazeri  özel geliştirilmiş  bir dalga boyu ile ve sadece kollejeni etkin şekilde seçici   olarak cildi uyarması için üretilmiş  ve Dünyada ilk ve tek lazerdir. kollejen hedef alan dalga boyu ile  kırışlığı en iyi azaltan lazerdir.

Kırışıklıkların görünümünü hafifletme, cildi sıkılaştırma, daha kaliteli, daha genç görünümlü ve daha pürüzsüz bir cilt yaratmada son derece etkili bir sistemdir.

Bu Sistem faydaları nelerdir?

Ciltte oluşan kırışıklık azaltır, ton farklığı düzenler, cansız solgun görünümü  daha freş ve genç görünüme kavuşmasını sağlar sağlık bir cilt görünümüne kavuşmak isteyen herkes için son derece etkili bir sistemdir.

Uygulama sonrası neler yaşanmaktadır.

 Red Touch kollajen lazeri konforlu bir tedavidir. Uygulama sonrasında hastanın sosyal yaşamında kısıtlama olmaz  hemen normal yaşamına geri dönebilir.

 Uygulama sonrasında ciltte  birkaç saat kadar kızarıklık olur bu uygulamanın etkili oluşunun bir göstergesi olup kızarıklık geçer. Bu Tedavinin bir diğer avantajı da 4 mevsim uygulanıyor olmamasıdır.

Kaç seans uygulamagerekir?
Cildin ihtiyacına göre 3 ile 5  seans arası  uygulana bilir.  İşlem süresi ortalama 20 ile 40 dakika degişe bilmektedir. Her seans ayda 1 uygulanmaktadır. İlk uygulamadan sonra gözle görünür degişimler hissedilir tedavi süreci seanlar bitiminden sonra maksimum seviyeden ortaya çıkar.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!