Kollajen Tedavisi

Vücuttaki kolajeni arttırarak dokuları tetikleyen ve ciltteki yaşlanmanın getirmiş olduğu problemleri minimuma indiren Red Touch Lazer sistemi ile gençleşin.

Sistemin en dikkat çeken özelliği maksimum kolajen üretimini tetiklemesidir. RedTouch Teknolojisinde uygulanan dalga boyu sadece kolajen dokularına etkiler. 675nm dalga boyu ile sadece kolajen liflerine etki etmek üzere üretilmiş ilk ve tek teknolojidir.

RedTouch Teknolojisi İsviçre’de Zürih Üniversitesinde tasarlanmıştır. Araştırmalar sonucunda 675nm dalga boyunun kolajen yayılımını maksimuma çıkarttığı kanıtlandı. Yaşlanmaya bağlı problemleri ortadan kaldırma ve gençleştirme uygulamalarının ortak yönleri kolajeni tetikleyerek arttırmaktır.

Red Touch’ı diğer lazer teknolojilerden farklı kılan nedir?

Günümüzde kullanılan bütün gençleştirme lazer teknolojileri çok amaçlı bir uygulamaya sahiptir. Bu cihazlarda genellikle kesinliği olmayan ve belirsiz dalga boylarıyla işlemler uygulanmaktadır. Yaşlılık etkilerini azaltmak ve cilt gençleştirme teknolojilerinin ortak amaçları kolajen liflerini tetikleyerek maksimum düzeye çıkartmaktır. Bu cihazlarda en önemli nokta kolajen liflerini tetikleyen en uygun dalga boyunu kullanmaktır. RedTouch Teknolojisi dalga boyunu en etkili şekilde kullanan ilk ve tek uygulamadır. Bu klinik araştırmalarla kanıtlanmıştır.


RedTouch Teknolojisi Hangi Cilt Sorunlarında Etkilidir?

RedTouch Teknolojisi yaşlanmanın getirdiği problemleri ortadan kaldırıp daha sıkı ve elastik bir cilt vaat eder. Kırışıklıkları azaltma, sağlıklı ve parlak bir görünüm ve pürüzsüzlük için çok etkili bir uygulamadır.

RedTouch Nasıl Uygulanır, Sonrasında Neler Yapılmalıdır?

RedTouch oldukça güvenilir ve rahat bir tedavi yöntemidir. Uygulama sonrasında hasta sosyal yaşamına hemen dönebilir. Uygulama sonrasında şişlik ve kızarıklıkların oluşması normaldir. Birkaç saat içinde geçecektir. RedTouch Teknolojisinin en güzel yanı ise her mevsim uygulanabiliyor olmasıdır.

RedTouch Seans Aralıkları Nedir?

RedTouch uygulamasında seans süreleri ve aralıkları cilt yapısına ve hastadan hastaya göre değişiklik göstermektedir. İşlem süresi ortalama 20-30 dk aralığındadır. Seans aralıkları ise 1 aydır. İşlemin etkileri ilk seanstan itibaren gözle görülebilir. Maksimum sonuçlar ise son seanstan sonra görülmektedir.
Tedavinin olumlu etkilerinin korunması için altı ayda bir tek bir seans uygulanması önerilir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!