PRP Uygulaması ile Cilt Gençleştirme | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUPRP Uygulaması ile Cilt Gençleştirme

“Kendi kanınız size gençlik verecek.” deseydik ne düşünürdünüz? Aslında gençliğinizi damarlarınızda taşıyorsunuz. PRP bir kan ürünüdür. Damarlarınızdaki kanın pıhtılaşmasını sağlayan trambositler ile üretilir. Kanda pıhtılaşmayı sağlayan bu madde cildinizde onarım ve yenilenme gerçekleştirir.

PRP UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

PRP uygulaması yapmak için kendi damarlarınızdan az miktarda kan alınır. Daha sonra bu kan santirfüj makinesi ile ayrıştırılır. Bu yolla size gençlik verecek kan ürünü PRP meydana gelir. Sonra kanınız size 3 yolla geri verilebilir; Dolgu enjeksiyonu, mezoterapi ya da bakım maskesi. Seans sayısı uygulamayı yaptıracak olan kişinin ihtiyaçlarına göre değişir. Uygulamanın etkileri ise 3. ya da 4. seanstan sonra göz ile görülebilecek şekilde belirginleşir. Son derece konforlu, güvenli ve ağrısızdır. Ayrıca uygulama sonrası herhangi bir iyileşme dönemine gerek kalmaz. Uygulamayı yaptıran kişi seanstan çıkar çıkmaz kendini günlük hayatın akışına bırakabilir. İşine gidebilir. PRP uygulaması herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaz. Kan yolu ile bulaşan hastalıklara yakalanma riski taşımaz. Çünkü kişiden alınan kan yalnızca yeniden o kişiye uygulanabilir. Kişinin kendi kanı olduğu için de kişiyi etkilemez. Uygulamanın yapıldığı ortam steril olmalıdır. Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da uygulamayı yapacak olan kişi alanında uzman ve deneyimli olmalıdır. Güzelleşmek asla hafife alınacak ya da basite indirgenebilecek bir süreçten geçmez.

PRP UYGULAMASI NASIL ETKİ EDER?

PRP hasar görmüş olan dokuların onarımını sağlamak amacı ile yapılır. Hasar görmüş dokuların üzerinde toplanarak onarım sürecini başlatırlar. Burada amaç hedef dokuya kan dolaşımı ile verilebilecek platetten çok daha fazla platet ulaşmasını sağlamaktır. Ayrıca PRP uygulaması ile hasarlı dokuya gönderilen bu platetlerin yoğunluğu normalden çok daha fazladır. Bu sayede PRP uygulaması rahatlıkla cilt onarımını gerçekleştirir.

Kök hücre tedavisi ile karıştırılmamalıdır. PRP uygulamasında kök hücreler aktif hale getirilir. Bu da vücutta onarıcı bir etkinin altına imza atar. Kanser hastalarına ve vücutta var olan platet sayısı az olan kişilere kesinlikle uygulama yapılmaz.

Cildinizin görüntüsünden memnun değilseniz PRP uygulaması yaptırmak için hiç zaman kaybetmemelisiniz. Çünkü gördüğünüz sonuçlar sizi memnun edecek!

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.