Prp Uygulaması İle Özendiğin O Saçlara Kavuş! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUPrp Uygulaması İle Özendiğin O Saçlara Kavuş!

Prp Uygulaması İle Özendiğin O Saçlara Kavuş!

Saç konusu kadın olsun erkek olsun bütün insanların önem verdiği bir konudur. Saç için bir güzellik algısıdır da diyebiliriz. Genellikle insanlar şampuan reklamlarında gördükleri o kadınların saçlarını çok beğenir ve ne yapsalar da o saçlara kavuşamaz. Hatta bazı insanların bu saçlara olan tutkusuna rağmen saçları giderek seyrelmeye ve dökülmeye başlar. Saçlarında gözle görülebilir boşluklar meydana gelir. Saçları cansızlaşır ve incelir. Siz de bu problemleri yaşıyorsanız ve bu durumdan mutsuzsanız, gelin bu durumu şöyle bir inceleyelim.

Saç dökülmesinin nedenlerini şöyle sıralayabiliriz; genelde saçlarımıza bakım yapmak ya da temizlemek adına kullandığımız yanlış ürünler, sigara kullanımı, çevresel faktörler… Şapka, eşarp ve toka gibi uzun süre saçta kalması gereken ürünler de saç dökülmesine neden olur. Saç bölgesinin yeterince beslenememesi de saç dökülmesinin başlıca nedenlerinden biridir. Bu sorunları yaşayan kişilerin genellikle saç kökleri güçlü değildir. Dökülmeler ise bu yüzden meydana gelir. Kökleri zayıf olan saç telleri incelir. Bu incelme saç telinin saç derisinde tutunma süresini kısaltır. Saçta görülen dökülmeler, kırılmalar ve lokal açılmalar işte bu şekilde meydana gelir. Saçların köklerini güçlü tutmayı sağlayacak, kökleri besleyecek ve saçların saç derisine tutunma süresini uzatacak, saç tellerinin daha gür, daha canlı çıkmasında rol oynayacak bir yöntem var desek, tepkiniz ne olurdu? Evet, bu saydıklarımızı mümkün kılacak bir yöntem mevcut. Bu yöntemin adı ise Saç PRP’si. Saç PRP’si bu konuda profesyonel diyebileceğimiz kadar etkili bir yöntem. Peki, bu yöntem nasıl yapılır? Aslında bu yöntem sizsiniz. Derdinize çare olacak yöntem damarlarınızda dolaşıyor. Nasıl mı? Saç PRP’si uygulaması yapmak için kendi kanınızda bulunan plazmaları özel bir yöntem ile ayrıştırırız. Ayrıştırılan bu plazmalar, saç derisinin altına özel bir enjeksiyon yöntemi ile güvenli bir şekilde uygulanır. Uygulama ağrı eşiği düşük olan kişilerde bile hiçbir ağrıya neden olmaz. Ayrıca uygulama öncesinde uygulama yapılacak bölgeye hastanın ağrı hissetmesini engelleyecek anestezik kremler uygulanır. Saç PRP’si hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmaz. Sonuçta size enjekte edilen plazma kendi kanınızdadır. Dolayısıyla hiçbir kan ile bulaşan hastalığa da sebebiyet vermez. Kişiden alınan kan yalnızca yeniden kan alınan kişiye enjekte edilebilir. Saç PRP’si uygulaması yaptıran kişilerin saç kökleri güçlenir. Böylece saçın saç derisine tutunma süresi uzar. Saçta lokal açılma sorunu ortadan kalkar ve saç daha gür, daha parlak, daha canlı şekli ile uygulamayı yaptıran kişiyi mutlu eder. Saç bu şekilde sağlıklı görünür. Saç PRP’sinin bir cinsiyeti yoktur. Kadın hastalara da erkek hastalara da gönül rahatlığı ile uygulanabilir. Saç PRP’si uygulaması, saç ekimi sonrası da saç ekimi uygulamasını güçlendirmek amacı ile uygulanabilen bir tedavidir. Uygulama seansları kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Uygulamaya ihtiyacı olan kişinin ihtiyaç seviyesine göre seans sayısı 3 ila 4 seans arasında değişiklik göstermektedir. Hastalar saçlarında ciddi anlamda bir farka şahit olurlar. Bu noktada şunu belirtmeliyiz ki; saçlarını tamamen kaybetmiş yani tamamen saçları dökülmüş hastalar için Saç PRP’si uygulamasını bir tedavi yöntemi olarak kullanmak mümkün değildir. Çünkü PRP uygulaması saç çıkarmaz. Ayrıca Saç PRP’si kanser hastalarına uygulanamaz.

Siz de o şampuan reklamlarında beğendiğiniz saçların sahibi olabilirsiniz. Uygulama seanslarını tamamladıktan 15 gün sonra saçlarınızın sağlıklı görüntüsünü aynada görebilirsiniz. Hatta ilk seanstan sonra saçınızda meydana gelecek olan değişimi rahatça gözlemleyebilirsiniz. Bu işlemi yaptırmak size saç ekimi uygulamasını düşünmüyorsanız saç konusunda yardımcı olabilecek doğal bir yöntemdir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.