Pozitif Düşünerek Hayata Bağlanmak | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUPozitif Düşünerek Hayata Bağlanmak

Hangimiz hayatımızda bize acı veren hastalık, ölüm ya da aşk acısı gibi yıkıcı ve üzücü olaylar ile karşılaşmıyoruz ki? Kimimiz içimizdeki gücü keşfetmeyi başararak, hayata bağlanıyor; kimimiz ise hemen pes ederek, bir anda hayata küsüyor ve depresyona giriyoruz. Olaylar aynı olsa bile sonuçları insanlar için farklı olabiliyor.

Peki, neden başkaları karşılaştıkları sorunların üstesinden gelirken bizler olduğumuz yerde sayıyoruz. Aslında cevabı çok basit: Pozitif düşünmek yerine negatifi tercih ediyor ve gelecek güzel günleri de kendimiz geri tepiyoruz. Oysaki pozitif düşünmeyi öğrenerek, evrene olumlamalar yollayabilir, hatta birtakım fiziksel rahatsızlıklarımızdan da kurtulabiliriz. Bütün bunları gerçekleştirebilmemiz için öncelikle inanmamız ve kendimize güvenmemiz gerekiyor.

Hayata yeniden bağlanmak için neler yapabiliriz?

  • Öncelikle geçmişte ne yaşarsak yaşalım, geçmişi olduğu gibi kabul etmemiz ve şimdiye odaklanmamız gerekiyor. Geçmişte olumsuz tecrübelerle karşılaşmış olabiliriz ancak bu şimdinin de kötü geçeceği anlamına gelmiyor. Hatalarımızdan ders almayı başarır ve hayallerimizden vazgeçmezsek bizler de mutlu olmayı başarabiliriz.
  • Pozitif düşünerek hayata bağlanmamız için kin, nefret ve kıskançlık duygularından da arınmamız gerekiyor. Bize hata yapan insanlara kin gütmek, bizden başka kimseye zarar vermez. Böyle anlarda ‘Affetmek ve unutmak, iyi insanların intikamıdır’ sözünü bol bol hatırlamanız gerekiyor.
  • Ne olursa olsun bu dünyaya mutlu bir kadın olmak için geldiğinizi unutmamalısınız. Bu yüzden de sizi mutlu edecek bir işte çalışmanız gerekiyor. İşinize tutku ile bağlanıp, işinizi zevkle yaparsanız; mutluluğun kapılarını da sonsuza kadar aralayabilirsiniz.
  • Sık sık karşılaştığınız sorunlardan kaçmak yerine sorunlara çözüm bulmayı da öğrenmelisiniz. Sorunları aştığınızda kendinizi daha mutlu hissedeceğinizden şüpheniz bile olmasın.
  • Her şeyden öte bu hayatta kendinize bir amaç edinmeli ve amacınızı gerçekleştirmek için çaba göstermelisiniz. Hedefi olan insanlar, hayata sıkı sıkıya bağlanıyor ve ne olursa olsun pes etmiyor.
  • Ne kadar yenilirseniz yenilin, yılmayın ve yolunuza devam edin. Her yenilginin sizi zafere yaklaştıran bir diğer adım olduğunu unutmayın!

 

Kendinize iyi bakmanız ve kendinizi önemsemeniz de pozitif düşünce ile birlikte gerçekleşiyor. Her ne durumla karşılaşırsanız karşılaşın pozitif düşünce ile bunu aşabilir ve bunu hayatınızın bir parçası haline getirip daha iyi bir hayat yaşayabilirsiniz. Pozitif düşünen insanlar kendileri ile barışık olurlar ve olumsuz durumlar ile başa çıkmayı iyi bilirler. Kendileri için en iyiyi bilen bu kişiler mutlu olma yolunda büyük adımlarla ilerler. Kendilerini mutlu hissettiren amaçlar edinirler. Bu daha genç ve daha iyi görünmek için de böyledir. Pozitif düşünen hayata bağlı olan kişiler vücudunun ve cildinin ihtiyaçlarını bilir ve bu doğrultuda doğru adımlar atar. Nasıl mı? Vücudundaki fazla yağlanma ya da cildinde oluşmaya başlayan kırışıkları hissetmeye başladıklarında bizlere gelen bu hastalar, ne istediklerini bilir ve bizler de onlara Velahshape, Ultrashape gibi vücut uygulamalarımız veya Saten Yüz Germe, Scarlet S gibi cilt uygulamalarımız ile destek vererek en iyi sonucu almalarını sağlarız.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.