Özgüveninize Zarar Veren Yağların İnadını Kıran Ultrashape! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUÖzgüveninize Zarar Veren Yağların İnadını Kıran Ultrashape!

Özgüveninize zarar veren fazla kilolarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? Fakat bunu çok istemenize karşın uzun uğraşlarınıza ve tüm çabalarınıza rağmen fazla kilolarınızdan kurtulamıyor musunuz? O zaman yapacağınız en mantıklı eylem teknolojik bir mucize olan Ultrashape’e başvurmak olacaktır.

Gün geçtikçe gelişen teknoloji tabi ki fazla kilolara da elini attı. Bu sayede insanların işi oldukça kolaylaştı ve boşa zaman harcama durumunu tarihe karıştırdı. Uzun uğraşlarınıza rağmen vücudunuza yapışıp bir türlü yakanızı bırakmayan inatçı yağlardan, ameliyatsız, ağrısız ve sızısız kurtulmanız teknoloji sayesinde mümkün hale geldi. Göbek, basen ve karın bölgelerinizde özgüveninizi kıran o inatçı yağlar kolay ve kalıcı bir şekilde fit bir vücut ile yer değiştirebilir. Uygulamanın en büyük avantajlarından biri, cerrahi müdahalenin riskini ve zorluklarını yaşamadan, sosyal yaşantınıza hiç ara vermeden kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamasıdır. Ultrashape’i diğer uygulamalardan ayrıştıran en önemli özelliği ise çevre dokulara hiçbir zarar vermemesidir. Çünkü diğer yöntemler genel olarak çevre dokulara zarar verir ve iyileşme süreçleri bu yüzden oldukça uzundur. Ayrıca diğer sistemlerde amaç yok etmek değil, küçültmek ve daraltmaktır. Buradaki yağ yıkımının tamamen sağlanamaması durumu ise kişiye sadece kısa süreli bir incelme süresi vaat eder. Ultrashape’in bilimsel olarak güvenliği ve vücuttaki etkinliği 550’den fazla hasta üzerinde yapılmış klinik çalışmalar ile desteklenmiş ve kanıtlanmıştır. Ultrashape adı verilen bu sistem, optik kamerası ile yağ hücrelerini teker teker tespit etmektedir. Tespit ettiği bu noktaları hedeflemektedir. Bu hedefleri ise odaklı ultrason yardımı ile parçalamaktadır. Vücut içerisinde parçalanan bu yağlar doğal bir süreç olan metabolizma ile vücuttan atılmaktadır. Avrupa ve Amerika’da bu uygulamayı yaptıran kişilere bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan anketlerce belirlenmiştir ki; uygulama yaptıran hastaların %95’i uygulamadan son derece memnun kalmıştır. Uygulama o kadar pratiktir ki öğle arası için vereceğiniz bir molada uygulamayı rahatça uygulatabilme şansınız vardır. Yaklaşık olarak 60 dakika süren bu uygulama için tavsiye edilen seans sayısı 3’tür. Bu seanslar ya 10 gün aralıkla ya da 15 gün aralıkla yapılmalıdır. Seanslar bittikten sonra ise 2 ila 3 beden inceldiğinize gözleriniz ile şahit olacaksınız ve bu değişime inanamayacaksınız. Hatta 1 bedenlik bir incelme durumunu direk ilk seansta fark edebileceksiniz. Ultrashape uygulanan bölge için homojen bir yağ azalımı sağlamaktadır yani eşit oranda bir yağ azalımı meydana getirir. Bu da bir tarafın azalıp diğer tarafın azalmadığı orantısız bir görünüme sebep olmaması anlamına gelmektedir. Yumuşak yağların bulunduğu karın bölgesinde ise daha kolay ve daha etkili sonuç alınmaktadır. İşlem sonrası istirahati gerektirmez ve seyahat engeli oluşturmaz. Ultrashape 18 yaş altında olan kişilere, cilt altı yağ birikimi fazla olmayan kişilere, ileri pıhtılaşma sorunu olan kişilere yani hemofili kişilere, gebe kişilere, aktif olarak medikal tedavisi devam eden (kanser, böbrek yetmezliği, karaciğer yetmezliği vs.) kişilere kesinlikle uygulanmaz. Karın ön duvarında aşırı derecede defekt oluşturan fıtıklara da uygulanmaz.

Bu noktada 2013 yılından bu yıla kadar düzenli olarak kullandığımız bu mucizevi sistemin insanları sağlığından etmeden, güzel bir vücuda sahip olmalarını sağladığının altını çizmeliyiz. Sistemin klinik çalışmalarını ise 2007 yılından bu yana düzenli olarak takip etmekteyiz. Gördüğümüz ve duyduğumuz bu sonuçlar sayesinde uygulamayı yeni hastalarımıza da gönül rahatlığı ile uygulamakta ve her defasında yeniden başarılı sonuçlar almaktayız. Sizin de bu tarz bir inatçı yağ probleminiz varsa neden sıradaki şanslı kişi siz olmayasınız ki?

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.