Nazolabial Dolgu Fiyatları 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUNazolabial Dolgu Uygulaması

Nazolabial çizgi, burun kanatlarının yanından başlayarak ağız köşelerine dek uzanmakta olyğa verilen isimdir. Bu nazolabial çizgi bebeklerde de bulunmaktadır. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak çok daha belirgin bir hal kazanan nazolabial çizgi, en çok dolgu uygulaması yapılmakta olan yerdir. Nazolabial çizgi belirginse eğer daha yaşlı, yorgun veya mutsuz görünebilmenize sebep olabilir. Nazolabial dolgu uygulaması için bir çok dolgu uygulamasında da tercih  edilmekte olan Hyalüronik asit içerikli dolgular tercih edilmekte ve bu sayede de oluklar doldurulmaktadır. Hyalüronik asit, dokunuzu eritmediği gibi tam tersine kendine su çekerek etkili olan bir maddedir ve Hyalüronik asit normalde vücudumuzun yapı taşlarından biridir.

Nazolabial Dolgu Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Nazolabial dolgu uygulamasının ardından mimik kaslarınızda herhangi bir sorun oluşmayacağından gündelik yaşamınıza kesintisiz devam edebilirsiniz. Nazolabial dolgu uygulaması bir iğne yardımıyla cilt altına hyalüronik asit enjekte edilmesi sayesinde gerçekleştirilmektedir. Nazolabial dolgu uygulaması esnasında uygulama yapılacak olan alanlara uyuştururucu kremler sürülmesi ile ağrı ya da rahatsızlık oluşmaması sağlanır. Uygulama için nadiren lokal anestezik enjeksiyon gerekebilir. Nazolabial dolgu işlemi tek başına ya da diğer bölgelere yapılacak olan dolgu uygulamaları ile birlikte yapılabilmektedir.

Nazolabial Dolgu Uygulamasının Etki Süresi,

Nazolabial dolgu uygulamasında kullanılacak olan dolgu miktarı problemin boyutuna göre değişiklik gösterebilir fakat uygulamanın etkisi ise hemen ortaya çıkacaktır. Hatta etki o kadar farkedilebilir olacaktır ki bir tarafa uygulama yapılmasının ardından aynada uygulama yapılmamayan alan ile kıyaslama bile yapılabilmektedir. Uygulamayı takip eden ilk bir yada iki gün şişlik ve kızarıklık olabilir ve uygulama sonrası en iyi görüntü üç ile dört gün arasında ortaya çıkmaktadır. Nazolabial dolgu uygulamasını takip eden ilk haftanın sonunda kontrol yapılacaktır. Nazolabial dolgu uygulaması iğne ile gerçekleştirilen bir işlem olduğu için uygulama sonrasında morluk oluşabilir ve morluk oluşması durumunda eczaneden temin edebileceğiniz morluk giderici kremler ya da kapatıcı kremler de kullanabilirsiniz. Nazolabial dolgu uygulamasının etkisi dokuz ile on sekiz ay kadar sürebilecektir. Hyalüronik asit içermekte olan dolguların etki süresi değişken olsa da en kötü ihtimalle bir dokuz ay süresince uygulama yapılan bölgede kalıcılık sağlanabilmektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.