Mezoterapi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUMezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapide kullanılan aktif içerikler, küçük mikro enjeksiyonlarla cilde uygulanmakta ve istenen sorunun çözümü sağlanmaktadır. Mezoterapide kullanılan iğneler çok kısa ve incedir, bu nedenle ilaçlar doğru derinlikte verilebilir. Değişik endikasyonlar için farklı mezoterapi maddeleri kullanılır. Buna ek olarak, mezoterapi tedavilerinin uzun vadeli sonuçları, mezoterapi çözeltisinde hangi aktif maddelerin mevcut olduğuna bağlıdır.

Mezoterapi sanılanın aksine sadece cilt için kullanılmaz. Farklı kullanım alanları olan mezoterapi en fazla saç dökülmesi, cilt bakımı ve yüz bakımı için kullanılmaktadır.

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Genelde saç dökülmesi veya kellik olarak adlandırılan saç dökülmesi, saç derisinin ve vücudun saç dökülmesinin bir problemidir. Mezoterapi saç kaybını azaltarak, saç büyümesini teşvik eder ve erkek tipi kelliği yavaşlatarak hem erkekler hem de kadınlarda kelliğin çözümlenmesine yardımcı olur. Mezoterapi saç dökülmesinden muzdarip olan hastaların kafa derisindeki proteinleri, vitaminleri ve diğer besin seviyelerini düzenleyen bir işlemdir.

CİLT VE YÜZ MEZOTERAPİSİ

Yüz ve cilt mezoterapisi, bir süredir dermatolojide kullanılan bir cilt yenilenme prosedürüdür. Ciltte bulunan doğal içerikleri uygulamak için mikro enjeksiyonları içeren cerrahi dışı bir cilt bakımıdır. Yüz mezoterapisinin  birçok faydası vardır. Doğal sarkma ve cildin yaşlanmasına karşı mücadelede yardımcı olur, kırışıklıkların görünümünü iyileştirir ve cildi gençleştirirerek renk eşitsizliklerini düzeltir.

Cilt mezoterapisinde hyalüronik asit, vitaminler ve mineraller gibi aktif maddeler hastanın derisine doğrudan enjekte edilir.Bu enjeksiyonlar cildin epidermal tabakasına yerleştirilir.Yaşlandıkça derimizde dolaşım azalır, böylece oksijen ve besleyici maddeler cildimizden toksin atma yeteneğini de azaltır.Tüm bunlar cildin erken yaşlanmasına yol açar ve cilde yorgun bir görünüm kazandırabilir.

Yüz mezoterapisisinde etkili sonuçlar elde etmek için hastaların genellikle beş ile sekiz seans tedaviye devam etmeleri önerilir.

 

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.