Maslak Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUMaslak Lazer Epilasyonda Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

Lazer teknolojisi istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak amacıyla kullanılmaya başlandığından beri daha hafifiz. Önceleri daha çok açık renk cilt tipine sahip kişilerde ve koyu renk tüylerde etkili olan lazer teknolojisi, geliştirilen farklı cihazlarla her cilt rengine uygulanır oldu. Üstelik artık açık renk tüylerde bile etkili. Yani cilt renginize ve sahip olduğunuz tüy çeşidine göre kullanılan lazer epilasyon cihazı değişkenlik gösterebilir. Maslak Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylerinizle kalıcı olarak vedalaşmanızı sağlıyor.

İstenmeyen tüy sorunu, yaşadığımız çağda kesin çözümler gerektiriyor. Artık kimse saatlerce ağda, traş ya da epilasyon aletleriyle uğraşmak istemiyor. Üstelik bu geçici çözümler hem acı verici hem de çok kısa süreler için etkili olabiliyor. Kesin çözüm isteyenler, Maslak Lazer Epilasyon Merkezi tarafından sunulan lazer epilasyon yöntemini deneyebilirler. İlk seanstan itibaren kendini hissettiren konfor, vazgeçilmez rahatlığa ilk adımı atmanızı sağlayacak.

İstenmeyen tüyler ya da hormonal bozukluklar nedeniyle dönem dönem vücudunuzu kaplayan tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için tercih edeceğiniz lazer epilasyon yöntemi, sizi kalıcı olarak mutlu edecek çözümler sunuyor. Koltukaltı, bacaklar, kollar, yüz, çene altı, sırt, göğüs ve mayo bölgesi gibi istenmeyen tüylerin bulunduğu her yerdeki tüylerden birkaç seans içinde kurtulabilirsiniz. Artık hayatınızda istenmeyen tüy sorunu olmaksızın hafiflemiş bir halde konforlu yaşama geçmek isterseniz en uygun çözüm Maslak Lazer Epilasyon. İster kadın olun ister erkek, istenmeyen tüylerinizden rahatlıkla ve kolaylıkla kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan programa düzenli olarak devam ederek kalıcı çözümlere ulaşabilirsiniz. Daha hafif ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak artık hayal değil. Lazer epilasyon teknolojisinin getirdiği rahatlık ve konforu yaşamak için harekete geçme zamanı. Konforu geciktirmeyin.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.