Madonna Lift

Madonna Lift İle Cilt Yenileme yani Madonna lift, yüzde ve gözlerin etrafında beliren yaşlanma belirtilerini gizlemek için cerrahi olmayan bir alternatif arayan kişiler için oldukça uygun bir tedavidir. Madonna lift uygulaması ile ameliyat yapılmadan yüzde ve göz çevresindeki cilt problemlerinden kurtulabilirsiniz.

Madonna Lift Nedir?

Madonna Lift İle Cilt Yenileme ile göz çevresindeki sarkmış cilt ve yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için ameliyatsız yapılan bir germe işlemidir. Madonna lift tedavisi FDA tarafından onaylanmış ve geliştirilmiş bir fraksiyonel CO2 lazer kullanılarak gerçekleştirilir. Lazer cildi etkili bir şekilde tedavi eder, kırışıklıkları yumuşatır, cildi sıkar ve hastanın görünümünü iyileştirmek için sarkmış görünümü azaltır. Tüm bunlar, herhangi bir cerrahi insizyona gerek kalmadan başarılır.

Madonna Lift Nasıl Uygulanır?

Madonna lift işlemi, cildin yalnızca bir kısmını tedavi edebilen en son gelişmiş fraksiyonel lazer teknolojisini kullanıyor. Bu, hekime detaylara daha fazla dikkat etmesini ve uygulamayı iyice yerine getirmesini sağlamaktadır. Kullanılan lazer cildin etkilenen alanlarına girmek için modüle edilmiş ışık demetinden oluşur. Lazer daha sonra kırışıklıkların içindeki eski kollajeni yok eder. Bunu yaparken, yeni kollajen üretimi için vücudumuzun doğal iyileşme sürecini de tetikler. Kollajen cildin sağlığının korunmasında hayati rol oynayan bir maddedir.

Bu komple işlem, göz çevresindeki kırışıklıkların ve sarkmış cildin yumuşamasına, sıkılaşmasına neden olur.

Lazer uygulandığında, hasta cildinde hafif karıncalanma veya ısı hissedebilir. Bununla birlikte, eğer rahatsızlık veriyorsa, doktor anestezi uygulayarak bu sorunu giderebilir.

Madonna lift tedavisi yüzünde ve gözlerinin çevresinde kırışıklıklar bulunan her hasta için uygun bir tedavi yöntemidir. Ameliyatsız bir uygulama olması nedeniyle cerrahi yüz germe işlemini yaptırmak istemeyen hastalar rahatlıkla tercih edebilir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!