Madonna Gibi Olmak İçin, Madonna Lift!

Yaş ilerledikçe cilt bozulur, kırışır, yıpranır ve eski elastikiyetini kaybeder. Çoğu zaman yaşla ilgili olan bu durum gençlerde de görülmektedir. Cildimizde oluşan bu problemlere etki eden dış etkenleri en aza indirgemeliyiz. Genetiğimiz, güneş ışıkları, yaş, cilde sürülen kimyasallar, sıcak soğuk hava hatta kullandığımız su bile cilt problemlerini arttırmaktadır.

Ciltteki bu yıpranmaların birçok çözümü vardır. Fakat günümüzde insanlar bıçak altına yatmaktan kaçınıyor. Hastanesiz, ameliyatsız, anestesisiz tedavileri tercih ediyorlar. Teknolojinin de ilerlemesiyle artık çoğu kişi ağrısız acısız bir şekilde sıkı bir cilde sahip olabiliyor. Bu problemlere son zamanlardaki en gelişmiş ve etkili tedavi yöntemi ise Madonna FaceLift!

Maddonna FaceLift Nedir?

Madonna FaceLift ameliyatsız yüz germe olarakta bilinir. Ameliyatsız ve kolay bir işlem olduğundan son zamanlardaki en sık uygulanan uygulamalardan birisidir. Bu uygulama ile ciltteki yıpranmalar, kırışıklıklar, yaşlanmaya bağlı oluşan problemler gibi birçok sorun ortadan kaldırılır. Cilt sıkılaşır eski elastikiyetini geri kazanır. Güneş veya genetik oluşan lekeler ortadan kalkar. Madonna FaceLift karbondioksit lazer ve bipolar radyofrekans enerjilerinin bir arada kullanıldığı bir uygulamadır.

Madonna FaceLift Cihazı Nasıl İşler?

Son model teknoloji sayesinde ciltte mikro delikler açar ve bu kanallardan ışınları cilt altındaki dokulara iletir.  Tedavideki asıl etkiyi ise açılan kanallardan yollanan bipolar radyofrekans yapmaktadır. Cildin altındaki yıpranan kolajenleri tekrardan oluşturur ve iyileşme sürecini başlatır. Bu sayede ciltte yeni kolajenler oluşur.

Madonna FaceLift Ağrılı bir İşlem Midir?

Madonna FaceLift uygulaması anestesisiz uygulanan bir uygulamadır. İşlem sırasında ciltte hafif ısınmalar olabilir. Uygulamadan sonra evde kendinizin uygulayabileceği kremleri doktorunuz size önerir.

Madonna FaceLift’in Yaş Sınırı Var Mıdır?

İşlemde anestezi uygulanmadığından herkese uygulanabilir. Tedavi yöntemi doktorunuz tarafından size uygun şekilde saptanmaktadır. 

Madonna FaceLiftin Seansları ve Seans Süresi Nedir?

Her uygulamadaki gibi Madonna FaceLifttin seans aralıklarıda kişiden kişiye, ciltten cilde göre değişmektedir. Genellikle ortalama seans aralıkları ise 3 4 haftada birdir.

Madonna FaceLift Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Uygulamadan hemen sonra ciltte etkileri gözle görülür derecede farkedilmektedir. Fakat tam olarak etkisini görebilmek için 6 ay sürecini beklemelisiniz. Etkisi çok uzun yıllar sürse de senelerin etkisiyle ciltte yaşlanma devam etmektedir. Bu süreçte cildin güneş ışınlarından korunması, nemlendirilmesi ve rutin bakımlarının aksatılmaması gereklidir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!