Lazerle Genital Sıkılaştırma | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMULazerle Genital Sıkılaştırma

Lazerle Genital Sıkılaştırma

Lazerle vajinal sıkılaştırma, kadınlar için cinsel doyumun arttırılması için tasarlanmış bir cerrahi işlemdir. Uygulama, stres üriner inkontinans tedavisinde kullanılan jinekolojik bir cerrahi tekniğin modifikasyonudur.

Vajinal gevşeme yaş, doğum, kilo kaybı ve doğum nedeniyle oluşur. Vajinal gevşemede, kaslar gevşemektedir. Bu koşullar altında, vajina artık optimum fizyolojik durumda değildir. Sonuç olarak, cinsel tatmin azalır.

Lazerle vajinal sıkılaştırma, cinsel doyumu pek çok yoldan geliştirir;

Vajinal kas kuvvetini ve kontrolünü arttırır.

İç ve dış vajinal çapları düşürür.

Vulva ve perineumun dış görünümünü iyileştirir.

Lazer vajinal sıkılaştırma tedavisine başlamadan önce jinekoloğumuza danışmak çok önemlidir. Muayenede şikayetiniz değerlendirilir ve işlemden neyi beklemeniz gerektiği konusununda bilgilendirilirsiniz. Aynı anda başka sorunların da tedavi edilmesini istersiniz, muhtemelen vajinoplasti veya labioplasti gibi kombine bir tedavi önerilecektir. Genellikle lazerle genital sıkılaştırmada 2-3 seans yeterli olacaktır.

Lazerle genital sıkılaştırma işleminde, bağ dokular sıkılır, cilt dokularına esneklik kazandıran kollajen lifleri uyarılır. Etkilenen hücreler, travmatize olmuş hücrelerin yenilenmesini ve yer değiştirmesini hemen başlatarak vajina duvarını daha kalın ve güçlü yaparak üreme organını yeniler. Lazer tedavisi, vajinayı etkili bir şekilde sıkıştırarak hem labia minora hem de majörün estetik görünüşünü yenilemekte ve iyileştirmekte, üriner inkontinansı ortadan kaldırmakta ve cinsel yaşamınızı iyileştirmektedir. Kollajen lifleri çoğalmaya başladığında, tedavinin etkili olması birkaç hafta alır. Olumlu değişim yaşınıza bağlı olarak 2-3 ay sonra etkisini gösterecektir.

Lazerle vajinal sıkılaştırma ameliyatı, genel anestezi ile ayaktan tedavi temelinde yapılır. Ameliyattan sonra iyileşme talimatları hastadan hastaya değişiklik gösterecektir. Ameliyattan sonra neler bekleyebileceğinizi anlamamız için, ameliyat sonrası yaşayabilecekleriniz şunlardır;

Hastalar hafif rahatsızlık ve hafif şişme görülebilir.

Yatak istirahati ameliyat günü önerilir

Faaliyet seviyenize bağlı olarak birkaç gün içinde işinize geri dönebilirsiniz

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.