Lazer ile Akne Skarı (Sivilce İzi) Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMULazer ile Akne Skarı (Sivilce İzi)
sivilce, akne tedavisi

Akne (sivilce) skarı nedir?

Özellikle genç yaşta sivilce sorunlarının ortaya çıkmasıyla ve kişininde bunları sıkarak kuttulma istegi ile cilt üzerinde skar izleri oluşur.bu izler sivilceli bölgede çukurluklar,kızarık,sivilce lekeleri ve izler bırakır.bu izlerin cildi kendi başına cildi terk etmesi malesef kolay olmadıgı gibi bu şekilde sosyal hayatıda olumsuz etkilemektedir.

Lazerle Akne (sivilce) skarı tedavisi nedir?

Ciltte oluşan skar izlerinin giderilmesinde bu güne kadar çeşitli uygulamalar yapılmıştır örnegin pellinler,cilt soymaları,çeşitli kremler vs, bunlar bir noktaya kadar kişileri mutlu etsede çözüme ulaşmakta zorlanan bu tip skar izlerinde lekelerde yara ve yanık izlerinde son yıllarda kullanılan en etkili çözümlerden biri Karbondioksit Radyofrekanslı Fraksiyonel Lazer teknolojisi yapılan uygulamalardır.
Çünkü yüzeysel ve derinligi bir noktya kadar inen diger uygulamalarda hedeflenen bölge daha aşıgıda olması nedeni ile bu sistemin kişiye sagladı önemli faktör uygulama yapılan bölgelerde belli derinlige kadar ulaşması ulaşılan derinlikte eşit ve homajen bir iyileşme saglıyor olması sonuç adına güçlü ve güvenli bir etki sağlamaktadır.

Lazerle Akne (sivilce) skarı tedavisinin Faydaları nedir?

Aktif sivilce oluşumunu durudurur. Skar ve sivilce izlerinde bunların oluşturdugu kızarıklıklarda etkin iyileşmeler sağlar. Cilt altında sivilce oluşumuna neden olan bakterileri lazer Işınları ile sonlardırır. Diger uygulamalara göre daha hızlı etkin ve mutlu sonuçlar ortaya koyar.
Cildin sıkılaşmasını saglar. Ciltte güçlü kolajen artışı saglar Cildin yag dengesini düzenler. Sivilce sonrası ortaya çıkan tüm renkli lekeleri ortadan kaldırır.

Lazerle Sivilce ve Akne skarı Sorunlarının çözümünü Daisy Poliklinik,te yaşayın… Türkiye’de bu alanda öncü olan Eğitimli uzman kadromuz eşliğinde gerçekleşen uygulamalarımızdan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy poliklinik farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz eşliğinde gerçekleşen uygulamalarımızdan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize Adana iletişim (0322) 459 40 11 ) Cep (0530) 936 00 44 İskenderun İletişim (0326) 613 24 66) Cep (0) 532 595 96 51 numaralı telefonlarımızdan veya info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.