Kırışıklılık Giderme | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUKırışıklılık Giderme

HydraFacial HD Uygulaması Nedir?

HydraFacial HD cilt bakımı teknolojisinde bir dönüm noktasıdır.Siyah nokta herkesin problemidir. Özel bir vakum sistemi ile cildin tamamen yağdan kirden arınmasını sağlar. Acı duyulmaz. Cildi temizleyip siyah noktalardan ve ölü deri hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt altına basınç uygulayarak bir uygulaması ve led ışınları ile  antı-angıng ve aknelerde etkin çözüm sağlar. Tedavi, yumuşatıcı ve tazeleyicidir. Uygulama sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

HydraFacial HD Uygulaması Cildim İçin Neden İyidir? 

Hidrasyon, sağlıklı ve ışıldayan bir cildin olmazsa olmazıdır. Cilt tahrişinin yaşlanma belirtilerini artırdığı kanıtlanmıştır. HydraFacial cilde nem veren ve tahriş etmeyen bir tedavidir. Vitaminlerle cilt güçlenir, canlanır, parlar, anti-aging etkisi gösterir. Cildin kollajen dokusunun tamiratını gerçekleştirir. Cildin yenilenmiş ve siyah noktalardan arındırılmış olmasını sağlar. Cildin tonlanmasını sağlar. İğnesiz mezoterapi (enjeksiyon kullanmadan) uygulamasıdır. Cildin PH dengesini sağlar. Daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Sadece bir tedaviden sonra bile gözle görünür bir arınma ve pürüzsüz ışıldayan bir cilt tonu elde edilir. Sosyal yaşantınızdan sizleri uzaklaştırmadan kısa sürede HydraFacial uygulaması ile etkili sonuçlar elde edin.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.