Kendinle Barışık Yaşamak? | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUKendinle Barışık Yaşamak?

Her gün ayna karşısında saatlerce makyaj yapmanıza rağmen yine de kendinizi beğenmiyorsanız ya da iş hayatınızda olumlu geri bildirimlere rağmen hala kendinize bir türlü güvenmiyorsanız, kendinizle barışık olup olmadığınızı kontrol etmenin zamanı gelmiş olabilir. Bunun için öncelikle hiç kimsenin mükemmel yaratılmadığını ve kimsenin sizden üstün olmadığını kabul etmeniz gerekiyor.

Diğer bir yandan aynaya baktığınızda fiziksel olarak kendinizi güzel bulmuyor ve vücudunuz ile ilgili estetik kaygılar yaşıyor ve  bu da sizi mutsuz ediyor olabilir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bu estetik kaygılarınızı giderebileceğinizi ve özgüveninizi daha da arttırıp kendinizle barışık bir hayat yaşayabileceğinizi unutmayın. “Peki nasıl başaracağım?” dediğinizi duyar gibiyiz. Siz kendinize inandığınız sürece Daisy Poliklinik olarak size elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Bölgesel zayıflama uygulamalarımız Saten Vücut Germe, Ultrashape, Velashape… ile sizi mutsuz eden fazlalıklarınızdan kurtulup daha özgüvenli kendiyle barışık bir birey haline gelebilirsiniz. Bu aşamada önemli olan sizin bunu başara bileceğinize tüm kalbinizle inanmanız. Potansiyelinizi farkına varıp kendinizi nasıl mutlu edebileceğinizi öğrenmelisiniz.

Hepimiz doğuştan bir takım fiziksel ve karakteristik özelliklerle dünyaya geliyoruz. Kimimiz büyüdüğünde başarılı bir doktor oluyor, kimimiz de mesleğinde sevilen bir avukat olmayı tercih ediyor. Yani herkesin yeteneği ve fiziksel özellikleri de doğal olarak birbirinden farklı oluyor. Bu yüzden kendinizi başkalarıyla ve başkalarının başarıları ile kıyaslamak yerine kendi potansiyelinizi ortaya çıkarmanın yollarını öğrenirseniz, hayatınızı daha mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kendinizle bir türlü barışık olamıyorsanız; yapmanız gereken bir diğer şey ise kendinizi olduğu gibi kabul etmek! Kusurlarınızla ya da mükemmel özelliklerinizle siz bir bütünsünüz. Hem bu dünyada kusursuz insan mı var ki? Arkadaş çevrenizde ya da iş hayatınızda kusursuz olarak tanımladığınız kişilerin de kendilerini beğenemeyeceği ihtimalini hiç düşündünüz mü? Siz, ‘onlarda olan bir özellik neden bende yok?’ diye hayıflanırken, onlar da aynısı sizin için düşünüyor olabilir. Bu yüzden kendi sınırlarınızı zorlamalı, sadece kendinizle yarışmalısınız. Yeteneğinizi ve potansiyelinizi keşfettiğinizde başkalarının hayran olduğu bir kişi olmayı başarabilirsiniz.

Peki, kendinizle barışık olmak için neler yapabilirsiniz?

  • Her şeyden önce kendinize güvenmelisiniz. Başkaları sizi yanlış tanıyor olabilir ancak kimse sizi kendinizden daha iyi tanıyamaz. Bu yüzden yeri geldiğinde olumsuz eleştirilere kulak tıkamayı öğrenmelisiniz.
  • Her sabah kalktığınızda sizi sevenleri, size güvenenleri aklınıza getirmelisiniz. Olumsuz özelliklerinizden çok olumlu özelliklerinizi düşünmeniz, kendinize daha çok güvenmenize yardımcı olabilir.
  • Beyninize daima olumlu sinyaller göndermelisiniz. Kendi gerçeklik algınızı yarattığınızdan emin olmalısınız. Yani ben çok başarılıyım, diyerek; başarılı olduğunuzu bilinçaltınıza yerleştirebilirsiniz. Şayet ben başarısızım ve güzel değilim, diye sürekli tekrar ederseniz; bir süre sonra bilinçaltınız bu sinyali ezberler ve başarısızlığınız sürekli hale gelebilir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.