Kalıcı Makyaj (Microblading 3D,Kıl Tekniği) | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUKalıcı Makyaj (Microblading 3D,Kıl Tekniği)

Kalıcı Makyaj

  • Gün içerisinde sürekli çekici ve parlak dudaklar ve bakışlar mı istiyorsunuz ?
  • Uyandığınızda makyaj yapmak ve güne hazırlanmak zamanınızın büyük bir kısmını mı çalıyor ?
  • Denizde ve havuzda sürekli makyaj tazelemek sıkıcı bir hal almaya mı başladı ?

Bu türlü sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmanın yolu kalıcı makyajdan geçmektedir. Kalıcı makyaj özel malzeme ve teknikler kullanılarak göz çizgisi, dudak çizgisi, kaş-kirpiklerin sınırlarının ortaya çıkarılmasıdır. Normal makyaja göre hem doğal görünüm elde edilir hem de  zaman ve para tasarrufu sağlar. Gün içerisinde iş hayatında, plajda, eğlenirken ve sıcakta makyaj yenilemesi, tazelenmesi ve eklenmesi için zaman ayarlama gereksinimini ortadan kaldırır. Yaşla birlikte kaşlarında azalma, geçirilen bir takım hastalıklar sonucu kaşlarda dökülme, yara izleri, kaşlardaki şekil bozukluğu ve asimetriler gibi ufak kusurları gizleme olanağı sunar.

 

Kalıcı makyaj kliniğimizde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Öncelikle cilt renginiz, göz renginiz, saç renginiz ve yüz şeklinizi iyice göz önüne alarak sizin için en uygun renk ve modeli seçilmektedir. Yüzünüze uygun renk tonlarının belirlenmesi ardından Microblading 3D  ve  Kıl Tekniği Kullanılarak kaş çalışması uygulanmaktadır.Eyeliner uygulaması sizi sürekli yanınızda kalem taşımaktan kurtarmaktadır. Dudak çizgisini belirginleştirmek, dudakları daha dolgun veya ince göstermek, dudakların şekillerini değiştirmek isteyenler için de dudak hatlarına yönelik uygulama yapılmaktadır.

Sonuç olarak sabah saatlerinde uyandığınızda veya havuz keyfinizi tamamladığınızda aynaya baktığınızda akıp gitmeyen makyajınız gün boyunca yüzünüzde olacaktır.

Kullanım Alanları ve Avantajları

  •  Alt ve üst göz kapaklarında kirpik dipleri (eyeliner)
  • Kaş şeklinin belirginleşmesi ve renklendirilmesi
  • Dudak sınırlarının belirlenmesi

Eğitimli uzman kadromuz eşliğinde gerçekleşen uygulamalarımızdan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy poliklinik farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz eşliğinde gerçekleşen uygulamalarımızdan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize Adana iletişim (0322) 459 40 11 ) Cep (0530) 936 00 44 İskenderun İletişim (0326) 613 24 66) Cep (0) 532 595 96 51 numaralı telefonlarımızdan veya info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.