Kadınlar aslında ne istiyor? Anlaşılmak! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUKadınlar aslında ne istiyor? Anlaşılmak!

 

Kadınların ruh halini anlamak için yüzlerce sayfalık destansı kitaplar yazılmış olabilir. Kadınlar, farklı davranışları ile sizi sürekli olarak şaşırtıyor da olabilir. Ancak, bütün bunların arkasında aslında tek bir şey yatıyor. O da ‘Anlaşılma isteği’.

Erkekler ile kadınların anatomik yapılarının farklı ve kadınların ‘empati’ yeteneklerinin erkeklere nazaran daha gelişmiş olması, erkeklerin kadınları anlayamamasına neden oluyor.

Kimi erkek kadınların mücevher, güzel bir ev, lüks bir yaşam istediğini düşünse de bütün bunların ötesinde tüm kadınların ortak isteği, sadece ‘anlaşılmak’. Eşinin ya da partnerinin kendisini yeterince anlamadığını düşünen kadınlar, farklı yollara başvurarak, size anlamsızca gelen davranışlar da gerçekleştiriyor olabilir. Bu yüzden eşinizi ya da partnerinizi yargılamadan önce ‘Bunu neden yaptı? Ne demek istedi?’ diye düşünmeniz, en azından bunu sevgilinize sormanız gerekiyor.

Peki Kadınları nasıl anlayabilirsiniz?

  • Kadınları anlayabilmeniz için öncelikle onları dinlemeniz gerekiyor. Şayet her şeyin en iyisini ‘Ben bilirim’ edasından vazgeçmeyi başarabilirsiniz, kadınları anlama yolunda ilk adımı atmayı başarabilirsiniz.
  • Kadınlar; sevgi, saygı, aşk ve sadakat duygusuna önem veren varlıklardır. Bu yüzden onu sevgisiz ve özellikle ilgisiz bıraktığınız anlarda size karşı tavır alabilir. Aranıza soğukluk girdiği zamanlarda ‘Sevgilimi, son zamanlarda ihmal ettim mi?’ diye düşünmeniz gerekiyor.
  • Kadınların hobilerine, ilgi alanlarına da saygı duymayı öğrenmelisiniz. Bir kadının alışveriş yapma tutkusu, size anlamsız ve sıkıcı geliyor olabilir, ancak bunu yadırgamak ve ona kızmak yerine onun alışveriş yaparak ne kadar mutlu olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.
  • Her kadın zaman zaman sizden güzel iltifatlar ve aşk sözcükleri de duymak ister. Maço bir karakteriniz olabilir ancak ona iltifat etmek, size hiçbir şey kaybettirmez. ‘Ben, böyle bir adamım’ diye kestirip atmak yerine, onun için ufak da olsa değişmeyi deneyebilirsiniz.

Kısacası kadınlar; emeklerinin, size duyduğu aşkın, sizin için yaptıklarının farkında olunmasını istiyor. Ufak bir ‘Teşekkür’ bile onları mutlu etmek için yeterli olabilir. Yeter ki gönülden bir ‘Teşekkür’ olsun!

Kadınlar özel hayatlarında doğru anlaşılmak istediği kadar hayatlarının her aşamasında aynı anlayışı bekliyor. Daisy Poliklinik olarak kadınların tüm istek ve ihtiyaçlarında onları anlama, estetik ve güzelliğe dair isteklerini karşılamaya çalışıyoruz. Kliniklerimizde gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamalarımız ile kadınların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak bizim için oldukça önemli. Bize başvuran hastaların estetik kaygılarını dinleyip anlıyor,  analiz ediyor ve en doğru tedavi şeklini kendilerine sunuyoruz. Hiçbir kadının yaşlanmak istemediği gerçeğiyle onları anlayıp doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Örnek vermek gerekirse, sloganımızın  izinde geç kalmayıp genç kalmalarını sağlayarak, klasik bakımlara karşılık güçlü etkiye sahip FDA onaylı ve en iyi cilt bakım cihazı seçilen Hydrafacial uygulamamızı düzenli bir şekilde yaptırmalarını öneriyoruz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.