Kadıköy Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUKadıköy Lazer Epilasyonda Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy Lazer Epilasyon, lazer epilasyon teknolojisindeki en son yeniliklerle hayatınızı güzelleştirmeye devam ediyor. Vücudunuzda bulunan istenmeyen tüy sorununa kalıcı olarak çözümler sunan lazer epilasyon, her geçen gün daha pratik ve daha kolay uygulamalarıyla sizi mutlu etmeyi amaçlıyor.

Kadınlarda bacak, kol, yüz, çene altı, mayo bölgesi gibi sürekli olarak epilasyon gerektiren yerlerde bulunan istenmeyen tüyler lazer epilasyonla % 90’lara varan oranlarda yok edilebiliyor. Ağda, traş, cımbız gibi kısa süreli çözümler ve acılı işlemler, Kadıköy Lazer Epilasyon sayesinde tarih oluyor. Lazer epilasyonun en güvenilir ve kalıcı yöntem olmasının nedeni; iz bırakmaması, acısız ya da kimi ciltlerde çok az acı verici olması, istenmeyen tüy köklerini lazerle yakarak kalıcı olarak yok etmesi, kolay kolay tekrar tüy çıkmaması (çıksa bile zayıf ve açık renk çıkması), seansların çok yakın sürelerde olmaması (bu sayede temiz ve ferah bir cildin farkına varırsınız) ve artık koyu renk cilt tipine sahip kişilerle açık renk tüylerde bile etkili olmasıdır. Farklı lazer epilasyon aletleri farklı cilt tipleri için kullanılmaktır. Koyu renk ciltler için daha uzun dalga boyuna sahip lazer epilasyon aletleri kullanılır.

Son yıllarda sadece kadınların değil erkeklerin de tercih ettiği lazer epilasyon, özellikle göğüs, sırt ve omuz bölgesinde istenmeyen tüyler bulunan erkekler için de sağlıklı ve ferah bir görünüme kavuşmanın yolu oldu. Erkekler de artık göğüs, sırt ve omuzlarında istemedikleri tüylerle yaşamak zorunda değiller. Kadıköy Lazer Epilasyon, Anadolu yakasının lazer epilasyon çözümüdür. İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenlere sunduğu paket programlar, kişiye özel seanslar, tüm vücut epilasyon programları, hormonal bozukluklarla ilgili paketler gibi farklı sorunlara farklı çözümler sunmaktadır .

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.