İskenderun Leke Tedavi Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUİskenderun Leke Tedavi Merkezi
lazer ile leke tedavisi

Cilt Lekeleriniz Güzelliğinizi Gölgede Bırakmasın..

İskenderun leke tedavi merkezimiz güzelliğinize güzellik katacak. Merkezimizde mevcut cilt lekelerinizden, güneş lekeleri, yanık, yara, alerji, hormonlardan kaynaklı ve daha bir çok lekeden kurtulmanız mümkün. Güzelliğiniz bizim güzelleşmemizi sağlayacak.

Yaz aylarının gelişiyle ve artan tatil trafiğiyle güneş lekelerinde de artışlar olmaktadır. Hatta bazı kişiler cilt lekesi oluşumunu engelleyebilmek için güneşe çıkmaktan kaçınmaktadır. Uygun koruma faktörlü güneş koruyucunuzu düzenli bir şekilde kullansanız dahi bazen lekelere yakalanmaktan kurtulamıyorsunuz değil mi? Bu artık sizin için sorun olmasın. İskenderun leke tedavi merkezi olarak lekelerinize çözüm bulmakta ve tedavinizi sağlamaktayız. İster geçirmiş olduğunuz bir kazadan kaynaklanan yara – yanık izi olsun, isterse güneşin keyfini çıkarırken oluşan lekeler olsun, isterse de güzelleşmek uğruna solaryumun cildinize vermiş olduğu zararlar olsun. Sayemizde hepsinden bir ve ya lekenin yoğunluğuna göre bir kaç seansta kurtulmanız mümkün. Uygulamakta olduğumuz yöntemlerin çeşitliliği, size de uygun bir yöntem bulunması konusunda en büyük kolaylık olacak. Artık korkmadan güneşe çıkabilecek, tatilinizin keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.ilk olarak cildinizde bulunan lekelerin derinliği, yoğunluğu, çıkış süresi, cilt türünüz tespit edilecek. Daha sonra uzman ekibimiz sizinle beraber bir program hazırlayacak. İlk seansta tüm cilt lekelerinizden kurtulabilmeniz için size en uygun yöntem uygulanacak. Ancak lekelerin uzun süredir cildinizde olması, renklerinin koyulaşmış olması, çok derinde olması gibi sebeplerle seans sayınız uzayabilecektir. sonuç olarak acısız ve zahmetsizce tüm cilt lekelerinizden kurtulup, teretemiz bir cilde sahip olacaksınız..

İskenderun leke tedavi merkezinde kullandığımız yöntemler;

• Ağızdan alınan antioksidan tabletler
• Leke açıcı- giderici pomadlar
• Lazer leke tedavisi
• Mezoterapi yöntemi
• Peeling uygulamaları
• Cildinize en uygun yöntemlerden daha bir çoğunu uygulamaktayız.
Cilt güzelliğiniz için en yakın merkezimize bekliyoruz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.