İpek Lazer Epilasyon – Koltuk Altı | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUİpek Lazer Epilasyon – Koltuk Altı
Koltuk Alti Lazer Epilasyon

İstenmeyen vücut tüylerinden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri olan lazer epilasyon günümüzde pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Vücutta istenmeyen tüylerin en yoğun bulunduğu ve estetik görünümün yanı sıra ter ve kokuya neden olduğu bölge koltuk altı bölgesidir. Koltuk altı bölgesinde bulunan istenmeyen tüylerden kurtulmak kişinin hijyenik olarak çok daha mutlu olmasını sağlayacaktır.

Lazer epilasyon türleri kullanılan yönteme veya makineye bağlı olarak değişebilmektedir. Son dönemlerde çok popüler olan ipek lazer epilasyon teknolojisi koltuk altı tüylerinden kurtulmak için doğru bir tercihtir. Diğer lazer epilasyon sistemlerinin aksine ipek lazer epilasyon çok daha hızlı sonuç vermekte ve herhangi bir yan etkinin oluşmamasını sağlamaktadır.

İpek lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerin yok edilmesi anajen adı verilen tüylerin büyüme evresinde gerçekleşmektedir. Bu evrede kıl kökleri çok daha güçlüdür ve bu amaçla kullanılan ipek lazer epilasyon köklerin hasar almasına neden olarak kısa zamanda sonuçların görülmesini sağlar.

İpek lazer epilasyon tedavisinin bir diğer avantajı ise her cilde uygun olmasıdır. Diğer lazer epilasyon tedavileri gibi belirli cilt tiplerinde başarı sağlamaz. İpek lazer epilasyon tedavisinin başarısı 4-6 seansta görülebilmektedir. Ancak bu durum istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye ve kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. İpek lazer epilasyon tamamen kalıcı bir yöntemdir ve diğer bazı lazer epilasyon tedavilerinde olduğu gibi kıl kökleri uyutulmaz, aksine tamamen yok edilir.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.