İpek Lazer Epilasyon Kol | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUİpek Lazer Epilasyon Kol

İpek Lazer Epilasyon

İstenmeyen yüz ve vücut tüyleri rahatsızlığa ve güvensizliğe neden olabilmektedir. Aynı zamanda her seferinde sürekli olarak tekrarlanan ağda ve tıraş gibi yöntemler kişinin hayatı boyunca fazla para harcamasına neden olmaktadır. İpek lazer epilasyon tedavisi ile istenmeyen bölgelerdeki tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Son yıllarda kullanılmaya başlanmış olan ipek lazer epilasyon tedavisi güvenli ve kalıcı bir uygulamadır. Özellikle kol bölgesindeki aşırı tüy sorunu bu şekilde çözümlenebilmektedir. Tedavi sadece kadınlar için değil erkekler için de son derece uygundur. Kol bölgesindeki istenmeyen tüyler estetik olarak kişiyi zorlayabileceği gibi utanmasına da neden olabilir.

İpek lazer epilasyon sisteminin merkezinde daha az acı ve yan etkisiz hizmet bulunmaktadır. İstenmeyen tüylerin kökünü hedef alan ipek lazer epilasyon dalga yoğunluğunu kök kısmına odaklar ve kökü zayıflatarak tüylerin yok olmasını sağlar. Böylelikle kişi tüylerinden sonsuza kadar kurtulur ve aynı zamanda diğer lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi acı çekmez ve herhangi bir yanık izi riski ile karşılaşmaz.

Tüm ciltlerinde etkili olan ipek lazer epilasyon daha hızlı sonuçlar almaya yardımcı olmaktadır. 3 seansta %80’lik bir başarı sağlayan ipek lazer epilasyon tedavisi ile kol bölgenizdeki tüylerde kurtularak kendinize daha fazla güvenebilirsiniz.

İpek lazer epilasyon tedavisinin en büyük avantajı tüylerin büyüme evresi olan anajen evrede, yani kıl köklerinin en güçlü olduğu zamanda gerçekleştirilmesidir.

 

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.