İpek Etkili Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon vücudumuzun çeşitli bölgelerinde istemediğimiz tüylerden kurtulmak için tercih edilen bir yöntemdir. Uzun yıllardır uygulanmakta olan bu yöntemin acısız, komplikasyonsuz (yanık vs) olarak sonlanması bizimde özlemimiz olmuştur.Gelişen teknolojik araştırmalar yanık, tahriş, kabuklanma vs gibi cilt üzerinde yan etkilerin gözlenmediği hassas bölgelerde dahi uygulama esnasında ağrı ve sızının eşlik etmediği pürüzsüz bir cilt ile sonuçlanan ipek etkisi yaratan lazerin yeni versiyon olan Alexandrite ve Nd:Yağ Lazer sistemlerini hizmetinize sunmuştur.

Neden Acısız İpek Lazer ?

İşlem esnasında önce ve sonra mili saniyeler içerisinde FDA onayı olan epidermal bir soğutma sistemiyle acı hissini en aza indirmeyi ve hasta güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır Bunu çok başarılı bir şekilde ortaya koymaktadır. Lazerde doğru dalga boyları çok önemlidir dalga boyu düşük lazerle kılı uyutur vücutta belli süre sonra tekrarlar veya tüyün rengini alır kıl kökü etkilenmez sert ve uzun tüyler olarak kalır bu nedenle doğru lazer epilasyonla buluşursanız kısa seanslarla yorulmadan çözüme ulaşırsınız.

FDA tarafından başarısı kanıtlanmış olan yeni versiyon Alexandrite ve Nd:Yağ lazer epilasyon sistemi daha geniş alana uygulama yapabilme özelliği ile beraber daha hızlı sürede epilasyon yapabilme imkanı sunmuştur. İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kişiler uzun süren uygulamalardan ve gereksiz harcamadan kurtularak kendilerine zaman ayırma fırsatı bulacak ve sonuç adına da kısa sürede mutlu olacaklardır.

İpek Lazer Epilasyon Nedir ?

2015 yılı itibari artık kişilere daha acısız, daha hızlı, daha güvenli üstelik bu konularda FDA onayı olan bir lazer sistemiyle çalışmaktayız bu sistem acıyı azaltma konusunda geliştirmiştir önemli etkilerden bir tanesi de kalın tüylerde zaten başarılı olan bu sistem asıl ince tüyler konusunda daha mutlu edici sonuçlar ortaya koymaktadır.bu kadar tüyden arınmış bir cilt üzerinde uygulama sonrası ipeksi bir etki yarattığı için adına ipek lazer denilmektedir.

İpek Etkili Lazer Epilasyon’un Faydaları

İpek Etkili Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde yüksek oranda başarı

Daha hızlı… Daha Etkili… Daha Güçlü…

  • Bacak ve genital bölgelerdeki batık sorunlarına etkin çözüm sağlar
  • Daha kısa sürede sonuç odaklı bir uygulamadır.
  • Daha konforlu ve acısızdır.
  • Yanık riski yoktur.
  • Daha ipeksi etki yaratan bir uygulamadır.
  • Her kıl ve ten tipine uygun çözüm.
Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!