Hydrafacial ile Cildini Mutlu Et | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUHydrafacial ile Cildini Mutlu Et

Artık evde kendi kendinize yaptığınız bakımlardan sıkılmadınız mı? Üstelik bu tarz bakımlar bir süre sonra etki etmemeye başlar. Cildiniz zaman içerisinde mat ve bakımsız görünür. Makyaj ürünleri bile cildinizi canlı göstermeye yetmez. Siyah noktalarınızla baş edemeyecek hale gelirsiniz. Sivilce izleri bütün yüzünüzü kaplar. Cildinizde ton farklılığı olur ve cildiniz kurur. İşte, tam bu noktada Hydrafacial’ın sunduğu derinlemesine ve medikal bakım size cildinizin eski canlılığını ve kusursuzluğunu geri verir.

Peki, Hydrafacial nasıl uygulanır? Hydrafacial aşamalardan oluşan bir uygulamadır. İlk aşama temizlik aşamasıdır. Bu aşamada kullanılan solüsyon içeriğinde bulunan özel deniz yosunu (laminaria digitia) ile gözeneklerin içini tıkayan yağ ve ölü hücreleri yumuşatır. Cildinizdeki kuru ve yağlı görünümü yok eder ve cildin nemini arttırır. Hydrafacial uygulamasının diğer aşamalarında cildin ihtiyacı olan ve sistemin kendi içerisinde hazır halde bulunan vitaminler devreye girer. Bu vitaminler; A,B1,B2,B3,B12,C,D,E,F ve K vitaminleridir. Hydrafacial zengin özelliği ile anti-aging etkisi açısından da son derece önemli bir konumdadır. Hydrafacial bakım teknolojisinin vakum sistemi ile cilt ölü hücrelerden arındırılır. İkinci aşamada içeriğinde salisilik asid ve bal ekstresi yer alan bir solüsyon uygulaması yapılarak yağ ve nem dengesi sağlanır. Başarılı bir şekilde cilt problemlerine yol açmadan bu aşama da bitirilir. Sonraki aşamalarda Led terapileri uygulanabilir. Bu tamamen cildin ihtiyaçlarına bağlı olarak gelişir. Kırmızı Led uygulaması ile elastin ve kollajen lifleri uyarılır. Böylece cilt güçlendirilir. Güçlenen cilt canlanır, sıkılaştırır ve ince kırışıklıkların oluşumunu azalır. Mavi Led uygulaması ile de ciltte akne oluşumuna neden olan bakterilere gözenek içlerine kadar etki edilir. Bu etki ciltteki akne izlerini ve akneleri temizler, yok eder.

Gelin bir de içindeki vitaminlerin ne işe yaradığına bakalım;

A: Keratinizasyonu düzenler,

E: Cildi nemlendirir,

Peptitler: Kırışıklıkları azaltır,

Hyaluronik asit: Yoğun bir şekilde cildi nemlendirir. Yeni oluşmaya başlayan kırışıklıkların ilerlemesini engeller.

Eğer sizin de artık evde yaptığınız bakım cildinizi yenilemeye yetmiyorsa medikal bir bakıma başvurmalısınız. 4 ila 6 seans arasında şikayetçi olduğunuz tüm problemlerden kurtulabilir ve kusursuz bir cilde kavuşabilirsiniz.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.