H100 Gençlik Aşısı Fiyatları 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUH100 Gençlik Aşısı

Cildimde Kuruluk Kırışıklık Sarkma ve Gevşemeler Neden Oluşur?

Vücudunuzun koruyucu kalkanı cildinizdir. Bu nedenle cildiniz içerden ve dışarıdan sürekli saldırıya maruz kalır. İçerde yaşananlar sağlıksız beslenme, sigara, alkol, uykusuzluk, stres, sindirim sistemi bozuklukları vs nedenler cilde zarar verdiği gibi dışarıdan yaşanan olumsuzluklar ise güneş ışınları, toksinler, atmosferdeki serbest radikaller, kimyasallar, kir hava sıcak, soğuk iklim şartları cilde hasar verir.

Cildimizi Korumak İçin Neler Yapmalıyız?

Burada ilk adım sağlıklı beslenme, düzenli uyku, egzersiz, stresten arınma, önem arz ediyor. Cildinizde Sorun yaşanıyor veya her hangi bir sorun yaşanmamış olsa dahi Cildin savunması artırmak ve çevresel olumsuz faktörlerden dolayı oluşa bilecek sorunların engellenmesi için Özen gösterilmesi gerekir bunun için gece ve  gündüz cildin dışından yapılan bakımların yanı sıra  cildin  içeriden de doğru bir şekilde  bakımlarla desteklenmesi sağlıklı ve canlı bir cilt için son derece önemlidir.

Cildinizdeki Yaşlanmayı Arttıran En Önemli 2 Madde Oksijensiz ve Susuz (Nemsiz) Oluşudur;

Vücudunuzda bulunan milyarlarca hücre yaşa bağlı olarak zamanla yavaşlar, yeteri kadar oksijenlenmeyen bu hücreler yavaşladıkça cildinizde ve vücudunuzda bir takım sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Su ise bu oksijenlenmeyi arttıran en önemli unsurdur.

Cildinizdeki Oksijen ve Suyu Arttırmak için neler yapılmalı?

Cilt nemini dengede tutmak için içerden ve dışarıdan bunu desteklemek son derece önem arz eder. Bu nedenle cilt altında suyun tutulumunu sağlayacak Exilis Elite + Bayb Face ve H100 Gençlik aşısı İle kombine bir tedavi uygulamaktayız.

Kollajeni Uyarıp Ciltte Yeniden Artışı Nasıl Sağlanır?

Cildi öncelikle acı ağrı sızı olmadan Exilis Elite olarak bilinen Avrupa’da ve Amerika’da kollajen artışı ile ilgili yapılan bilimsel araştırmalarda başarısı kanıtlanmış FDA Onaylı yöntem olan yeni teknoloji sistem ile kollajenin artışını sağlıyoruz. Bunun sonrasında destek olarak Cilt altına iğne kullanmadan (Enjeksiyonlu uygulama istemeyenler için) Bayb Face ile H100 Gençlik aşı olarak adlandırılan ve içerisinde bir çok göçlü bileşimler olan nem tutulumunu sağlayan ürünü cilt altına güvenli bir şekilde ulaşımını sağlayarak cilt altını içerden destekliyoruz.

H100 Gençlik Aşısı Nedir ?

İçerisinde güçlü bileşimler bulunan cildin nem kapasitesinin yoğun bir şekilde artışını destekleyen nemsiz kalan ciltlerde oluşan sarkma kırışıklık elastikiyet kaybı ton farklılıklarının azalmasını sağlayan ve daha canlı aydınlık bir yenilenmiş bir görünüm kazanması amacıyla kullanılmaktadır.

H100 Gençlik Aşısının Cildime Faydası Nedir?

Hyaluronic Asit :Deride su tutarak nemi artırır
Pro Collagen Peptide :Kollajen büyüme faktörüdür
Hexapeptide-8 :Çizgi ve kırışıklıkları açılmasına yardımcı olur
Pentapeptide-18 :Kas rahatlatarak kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur
Organic Silica :Deride ton Farklılığının düzelmesine yardımcı olur
Vitaminler (B1 – B6):Yaşlanma sürecinin gecikmesinde yardımcı olurlar
Amino Asit :Deride hücre yenilenmesini artırır
Dmae :Sıkılaşmaya ve sarkmaların azalmasına yardımcı olur
Mannitol :Güçlü anti-oksidanlardandır

Çok Su İçiyorum Cildim Düzelmiyor?

Cildin ihtiyacı olan suyu hücre içinde tutmak için günde içtiğiniz su miktarı beş on veya onbeş bardak olsa bile zamanla cilt altında hücreleriniz su tutma kabiliyetini yitirdiği için hücre içerinde bunun faydası yeterince olmaz. Susuz kalan cilt hücrelerinde nem oranı azalır cilt kurur, incelir, kırışıklık, sarkma,  elastikiyet kaybı, cansız ve solgun bir hal alır. Cildiniz su kaybetmesine bir son verebilirsiniz. Hayati önem taşıyan su ile güçlü bir bariyer oluşturabilir, böylece sadece genç bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda su kaybına karşı kendini güçlü şekilde koruyan ve tam kapasite ile çalışan canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.


Cildiniz Susuzluğunu Test Edin.

Vücudunuzun susuz kalıp kalmadığını tespit etmenin en kısa yolu, elinizin üzerindeki deriyi çimdiklemek veya deriyi tutarak, çekip bıraktığınızda kısa sürede eski haline dönmüyor ise vücudunuzun sıvıya ihtiyacı olduğunu anlaya bilirsiniz. Susuz kalan deri esnekliğini kaybeder ve cilt altındaki hücreler parçalanır, sertleşir, cilt tabakası incelir delikli bir hale dönüşebilir.

H100 Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Yüz bölgesi
Boyun
Dekolte
Gıdı
El Üzerindeki kırışıklıklara da Uygulana Bilmektedir.

Kaç Seans Uygulanır?

Uygulama Cildinin ihtiyacına göre değişmekle birlikte cildi canlı tutabilmek için ortalama 2 seans sorunlu ciltlerde ise 3 ile 6 seans uygulana bilmektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.