Gülben Ergen  Cildine ne yaptırıyor?

/ / Genel

Gülben Ergen  Cildine ne yaptırıyor?

Gülben Ergen,  demet akalın,ın tavsiyesi üzerinde Nişantaşı’nda Daisy Poliklinikte cildine #altınüçlüiksirolarak isimlendirilmiş bir uygulama yaptırmaktadır.

 

Nedir bu #altınüçlüiksir?

Gülben Ergen hanımın cildine öncelikle Doublo Gold lifting uygulaması yapılarak cilt kontürüoluşturulup ciltte sarkmaların giderilmesi ve kırışıklıkların azaltılması sağlanıyor bu uygulamanın devamında #saten yüzkolleje bakım olarak bilinen (exilis elite) ile cildin kollajeni arttırılıp canlanması ve sıkılaşması desteklenmektedir.

Devamında BabyfaceThulium lazer ile cilt yüzeyindeki lekeler giderilip gözenekler sıkılaştırılırken cildin daha canlı ve daha parlak görünmesi sağlanmıştır.

Bu uygulamaya kombine olarak ultra vitamin kokteyli dediğimiz Babyfacethulium lazer ile cilde dakikada 6.000 mikro kanal açarken cildin ihtiyacı olan vitaminler cilt altına hedeflenen bölgelere güvenle ulaşması sağlanmıştır.

Bunlara ek olarak gülben ergen hanım,ın vücuduna ameliyatsız saten vücut germeişlemide düzenli olarak uygulanmaya başlanmış kombine olarak bölgesel fazla yağlar içinde Vanquishme uygulaması (temasız estetik) ile işlemler yapılırken. spor yapmaya çok zamanı olmayanlar veya yapamayanlar için yeni nesil bir teknoloji olan Emslimuygulaması yapılmaktadır.

Gülben  Ergen hanım Kaslarını Güçlendirmek için Emslim uygulaması yaptırıyor?

Nedir Emslim?  Yeni nesil bir teknoloji olan ve yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik enerji ile kasların etkin çalışmasına etki eden bir sistemdir.

Gülben Ergen hanım efendi gün içerisinde çok yorulmadan sırt üstü yattığı esnada kasları güçlendirmesi ve vücudundaki sarkmaların oluşmaması için en 30 dakikada 20.Bin mekik&Squat etkisi ile 1 haftalık spora eş değer bir işlem uygulanmaktadır.

Tabi tüm bu uygulamalar Gülben ergen hanımefendiye yapılırken sosyal hayatından alıkoymaması işlem sonrasında özel hayatına devam etmesi uygulamaları tercih konusunda önem arz etmiştir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir