Göktürk Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUGöktürk Lazer Epilasyonda Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

İstanbul’un Eyüp ilçe sınırları içerisinde, Kemerburgaz’ın ilerisinde bulunan şirin sayfiye yeri Göktürk, bozulmamış dokusu ve kendine özgü tarzıyla şehrin içinde özerk bir yer. Her türlü konforu bulabileceğiniz Göktürk, Göktürk Lazer Epilasyon ile uzaklara gitmenize gerek kalmadan istenmeyen tüy sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmaktadır.

Gelişen teknolojiler, zamansızlık, artan trafik gibi şehirleşmenin getirdiği olumsuzluklar nedeniyle kendine zaman ayıramayan insan için hayat kolaylaştıran uygulamalar daha da önem kazanmıştır. Lazer epilasyon, insan hayatına güzellikler katan çözümlerden biridir. Göktürk Lazer Epilasyon size, istenmeyen tüy sorununu çözmek için sürekli tekrarlanan, kısa süreli çözümler yerine kalıcı, ferah, ışıl ışıl bir cilt sunar. Epilasyon için harcadığınız zaman ise size kalır. % 90’lara varan başarı oranları, lazer epilasyon teknolojisinin tercih edilme sebeplerinden biridir.

İstenmeyen tüy sorunu, zamana yetişemeyen insanın kâbusu olmuş durumdadır. Her zaman ve her yerde, kadın ve erkeklerin bölgesel farklılıklarla birlikte yaşadığı bu sorun lazer epilasyon teknolojisindeki gelişmeler sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Birkaç seans uygulanan lazer epilasyon işlemi sonucunda cildiniz pürüzsüz ve ışıltılı bir hal alır. Göktürk Lazer Epilasyon Merkezinde, tüm vücuda uygulanan epilasyon programları sayesinde istenmeyen tüy sorunlarından kesin olarak kurtulursunuz. Koltukaltı, yüz, çene altı, bacak, göğüs, sırt, mayo bölgesinde bulunan istenmeyen tüyler için uygulanan farklı epilasyon programları, farklı seans adetleriyle kalıcı çözümler sunar. Farklı bölgelere farklı uygulamalar gerekebilir. Çünkü farklı cilt tiplerinde çözümler farklı sürelerde elde edilmektedir. Beyaz tenli kişiler lazer uygulama için en uygun kişilerdir. Koyu renk tüyler ise en kolay sonuç alınan tüy çeşididir. Koyu renk cilde sahip kişilerde de lazer epilasyon uygulamaları seans süreleri daha uzun olmakla birlikte sağlıklı sonuçlar vermektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.