Gençlik İksiri H100 Aşısı Fiyatları 2018 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUGençlik İksiri H100 Aşısı

Gençlik iksiri H100 aşısı olarak adlandırılmakta olan ve aynı zamanda bir mezoterapi yöntemi olarak kullanılmakta olan ürün, içeriğinde oldukça yoğun miktarda Hyalüronik asit ile beraber kollajen üretimini arttırmaya yaramakta olan aminoasitler, antioksidanları ve peptitleri bulunduran güçlü bir mezoterapi ürünüdür.

Gençlik İksiri H100 Aşısının Kullanım Amaçları Nedir?

Gençlik iksiri H100 aşısının kullanım amaçları ise, cildin nem kapasitesinin yoğun bir biçimde attırılması, ciltte deforme olmuş ve sarkmış olan bölgelerin sıkılaştırılması ile liftinginin sağlanabilmesi, yaşlanma belirtilerinin azaltılması, kırışıklıkların giderilmesi ve cilfin daha berrak, daha aydınlık ve yenilenmiş ve tazelenmiş bir görünüme kavuşturulabilmesi amacıyla kullanılmakta olan bir üründür.

Gençlik İksiri H100 Aşının Kullanım Alanları Ve Uygulanabilen Seans Sayısı Nedir?

Gençlik iksiri H100 aşısı  olarak bilinmekte olan ürün dekolte, gıdı, yüz, boyun ve el üzeri bölgelerine uygulanabilmekte ve deride yer almakta olan problemlere göre genç ciltlerde iki seans olarak on dört ile yirmi bir gün aralığında, orta yaşlı ciltlerde iki veya üç seans yine on dört gün ile yirmi bir gün aralığında ve yıpranmış olan ciltlerde ise üç veya beş seans aralığında yedi ile on dört aralığında uygulanabilmektedir.

Gençlik İksiri H100 Aşısı Nasıl Uygulanmaktadır?

Gençlik iksiri H100 aşısı olarak tabir edilen ürünün uygulaması, bu yöntem bir mezoterapi yöntemi olduğu için diğer mezoterapi yöntemlerinde de olduğu gibi öncelikle cikt temizlenerek anestezik krem uygulanır ve otuz dakika kadar streç altında bekletilmesinin ardından cilt tekrar denzenfekte edilerek H100 aşısı, birer santimetre aralıkları ile tüm bölgeye ve deri içine enjekte edilerek uygulanmaktadır. Ayrıca H100 aşısı uygulaması esnasında son derece ince iğneler kullanılması sebebiyle ve işlem öncesinde de anestezik krem uygulanmakta olduğu için ağrı ve acı hissi en alt seviyededir.

Gençlik İksiri H100 Aşısının İçeriği İle Etki Mekanizması,

Gençlik iksiri H100 aşısı, deride su tutulmasını sağlayarak dokuların tamir edilmesi ile ek-lastikiyetin de artmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca deride ki nemi de arttırmaktadır. H100 aşısının içeriğinde ise mannitol, pro collagen peptide, hexapeptide, pentapeptide, dmae, organic silica, B1 ile B6 vitamini ve yedi aminoasit bulunmaktadır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.