Geç Kalmayın Genç Kalın! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUGeç Kalmayın Genç Kalın
genç kalın

Tüm kadınların sağlıklı  pürüzsüz bir cilde ve fit bir vücuda sahip olmak istemesi en doğal hakkı. Ancak bunun için neler yapıyoruz nasıl tedbirler alıyoruz?

Bu tedbirler zamanında ve doğru uygulamalarla yapılıyor mu? Zaman o kadar acımasız ki Seçimlerimizin tamamı yaşımız ilerledikçe cildimizde ve vücudumuzda olumlu yada olumsuz sonuçları ortaya koymaktadır.

Yıllardır işim gereği binlerce bayanla görüşmüşümdür, gerek cilt konusunda gerek vücut konusunda çıkmaza düşenler en son safhada şimdi ne yapacağım diyerek çare ararlar ve onca geçen zamanda ihmal edilen veya yanlış yapılan işlemler sonrası çok kısa sürede çözüm beklentisine girerler.

İşte bu nedenle Her zaman şunu söylerim bir kıyafeti veya ev eşyasını dilediginiz zaman yenisi alabilirsiniz ama cildinizi veya vücudunuzu ihmal ettiginizde bu o kadar kolay olmaz  bir evin ofisin aracın nasıl bakımı onarımı gerekliyse kendimize bakmakta o denli önemli diye düşünüyorum.

Peki ne yapmalıyız?  Nasıl tedbirler almalıyız?

Ben bu tedbirleri almalarının  gecikmeden yapılanından yani 18 yaşından sonra cilt için iyi bir temizleme nemlendirme ve korumanın önemli oldugu ve vucut için ise dengeli beslenmeyle sebze meyve omega 3 zengin besinler ile birlikte su tüketimi, spor  ruhsal dengeyi korumanın önemli oldugunu düşünüyorum. Dogal gençleşmeden kastım cilt ve vücut konusunda yüz germe ameliyatı, botox, dolgu, örümcek ağı ile yüz germe, karın germe ameliyatı, liposuction, veya enjeksiyonla yapılan işlemlere ihtiyaç olmadan kendi hücrelermizi destekliyecek bakımların yapılması çok daha etkili oldugunu düşünmekteyim. Bunu kaybetmeden sağlıklı güzel yaş almalıyız. 23 ile 35 yaş arasında temizleme korumanın haricinde 2,3 ayda bir cildin derinlemsine tamizlenmesi dogru bakımlarla desteklenmesi yavaşlayan hücreleri güçlendirme yapmak son derece önemli.

35 ile 45,li yaşlarda yer çekimi ve çevresel faktörler kendini hissetirme başlar, bu aralık en önemli dönemdir. Alınan tedbirler sarf ettiğiniz emeği gençlik sigortanız olarak size dönecektir. Bu dönemde Kollajen azalması sonucu hücreler yavaşladığı için ciltte solgunluk, Cilt sarkmaları, cilt kırışlıkları, cilt lekeleri ve yorgunluk baş gösterir.Şimdi yeni nesil teknolojiler ile yavaşlayan ve azlan kollajeni ve hücreleri yenilemeyi destekleyerek cildimizi geriye götürebilmektedir. Zaman dilimi olarak O yıllara gidemesekte o yıllardaki gibi gözükebiliriz yeni nesil teknolojiler bize bu güzelliği doğal gençleştirerek sunmaktadır. daisy polikliniklerde (nişantaşı, adana, iskenderun) ameliyatsız saten yüz germe, ameliyatsız karın germe, madonna lift(SmartXide DOT Therapy) , ameliyatsız yüz germe ve somon dna, cilt prp uygulamaları ile sizin doğallığınızı koruyarak ifade değişliği uğramadan hücreleri doldurarak değil onararak ameliyatsız, iğnesiz, acısız doğal gençleşme önermekteyiz. Kendimize ait cildinizi vücudunuzu öncelikle korumak yıprananları onararak güzel yaş almak için hep söylediğim gibi Geç Kalmayın Genç Kalın.

 

Songül DURUR ZEVZİR

Kozmotoloğ &Medikal Estetik Uzmanı

www.daisypoliklinik.com

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.