Geç Kalmadan Genç Kalın | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUGeç Kalmadan Genç Kalın

Güzellik ve zaman, bir yarış pistinde daima birbirini geçmek isteyen iki yarışçı gibidir. Bu yarış yaşamın sonuna dek sürer ve sonunda biri mutlaka kazanır. Peki siz kazananın hangisi olmasını istersiniz? Sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bedeniniz mi? Yoksa yıpratıcı etkisiyle ilerleyen kum saati mi? Zaman şu an bile işlemeyi sürdürüyor. Bizlere ise geç kalmadan genç kalmanın yollarını öğrenmek düşüyor. Peki nedir onlar?

Zamana meydan okumanın tek bir yolu olduğunu söylemek, yanlış ve yersiz olurdu. Çünkü nasıl ki beden yüzlerce bileşimden meydana geliyorsa, onu korumanın da birbirinden farklı pek çok yolu mevcut. En önemli koruma ise içten onarım ile başlıyor. Yani düzenli uyku, dengeli beslenme ve yeterli miktarda sıvı alımı; genç kalma sürecinin en önemli parçasını oluşturuyor. Geç kalmadan genç kalabilmek için bu etkenlerin gerçekleştirildiğinden emin olmak gerekiyor.

Bir diğer önemli koşul ise, bedeni düzenli egzersize alıştırmak… Çünkü spor yapan bünyede hormonlar dengeleniyor, toksinler atılıyor ve başta cilt yapısı olmak üzere bütün vücut rahatlama sağlıyor. Sporun bir başka etkisi ise beslenme şeklini ve sıvı alımını daha düzenli noktaya taşıması… Gün içerisinde spor yaparak belli bir ritm tutturan kişiler, uyku problemi de yaşamıyor ve bedenin yaşlanma sürecinin önüne geçilmiş olunuyor.

Bu yöntemler ilk çağlardan beri büyük etki gösterse de; çağımızda teknolojik ve bilimsel imkanları da kullanmak mümkün. Geç kalmadan genç kalabilmek için, estetik cerrahinin mucizelerinden faydalanan pek çok kişi mevcut. Zira günümüzde estetik cerrahi işlemleri çok daha acısız ve ağrısız biçimde gerçekleştirilebiliyor. Estetik cerrahide ameliyatların yanı sıra ameliyatsız yöntemler de başarı ile uygulanıyor. Bedenindeki deforme olmuş noktaları ve problemleri hızlıca tespit eden kişilere ise, geç kalmadan genç kalmanın tadını çıkarmak kalıyor…

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.