Frozen Face

Frozen Face Nedir?

Soğuk bir uygulama olan frozenface teknik olarak soğuk radyo frekans ve elektroporasyonsistem ile çalışan cilt altına İğne ile işlem yaptırmak istemeyenlerin tedavisi için geliştirilmişpatentli ve konforlu iğnesiz mezoterapi yöntemidir.

Cildinize kullandığınız ürünler etkisini görebiliyor musunuz?

Ciltte hedeflenen noktaya ulaştırmadığınız hyaluronik asitler, vitaminler, enzimler, peptitler, proteinler gibi maddelerin cildin derinine inemediğinde beklenen etkiyi maalesef tam anlamıyla göremiyoruz. Bunun sonucunda daha sık ve daha uzun süreli tedaviler veya ürün kullanımları kaçınılmaz bir hal alıyor.

Cildin derinine inmek ve etkiyi arttırmak neler yapılabilir?

Ciltte oluşan hasarların onarılması veya oluşabilecek hasarlardan korunmasını sağlamak için kullandığınız ürünler için genel olarak iğneli işlemlere başvurulur. Örneğin; mezoterapi en çok kullanılan işlemlerin başında gelmektedir, ancak enjeksiyon yardımı ile yapılan bu ve benzer uygulamalarda iğne yardımı ile cildin altına tek, tek enjekte edilen ürünler homojen bir şekilde cildin her alanına ulaşması mümkün olmaya bilir.

Frozen Face farkı nedir?

Yeni nesil gelişen teknolojiler sayesinde iğnesiz bir şekilde cildin ihtiyacı olan bileşimleri önce soğuk radyoferakans yardımı ile kollejen artışını sağlayan tetiklemeyi başlatıp devamında elektroporasyonyardımı ile ciltte mikro kanallar açarak nano teknolojisi ile özel olarak hazırlanmış olan aktif içerikli ürünleri ciltte hasar görmüş alanlara homojen bir şekilde daha hızlı nüfus etmesini sağlar.

Frozenface(iğnesiz mezoterapi)uygulaması ayrıca dolgu işlemlerini istemeyenlerin tercih edebileceği ve cildin yenilenmesi ve daha dolgun daha sıkı bir görünüm kazanmasında etkili olduğu gibi daha canlı görünüm kazanır.

Frozenface, in faydaları nelerdir?

Öncelikle bu uygulamanın en önemli özelliği sistemin cildi soğutarak kan dolaşımını yavaşlatıp ciltte açmış olduğu kanallar üzerinden özel olarak hazırlanmış olan hyaluronik asitler, A, C, E, F vitaminleri, enzimler, peptitler, proteinler ve bitki özlerinden oluşan büyüme faktörüve bitki kök hücre içerikleri bu kanallardan cildin alt katmanlarına ulaştırılmasını sağlarken ciltte herhangi bir kızarıklık, ödem, yanma gibi olumsuz durumların oluşturmaz.Dolgu işlemleri istemeyenlerin ciltlerine yapılabilecek

FrozenFace hangi cilt sorunları için kullanılır?

Bu uygulama cildin yaşlanma etkilerini azaltmak ve ciltte oluşan nemsizlik, elastiyet kaybı, ton farklılıkları, cilt aydınlatılması, kırışıklıkların oluşumunun engellenmesi, cilt lekelerinin oluşumunun azaltılması çapraz bağların güçlenmesi için kullanılır.

Frozenface hangi yaş aralığında kullanılır?

Bu uygulama ciltte hasar oluşması sonrasında gidermek için kullanılsa da hasar oluşmaması içinde cildi güçlü tutmak ve cildin yaşlanma etkisini geciktirmek içinde her yaşta gurubuna rahatlıkla uygulana bilen bir yöntemdir.

Frozenface uygulaması kaç seans ve işlem süresi ne kadardır?

Uygulama haftada 1 olmak üzere minimum 4 seans tavsiye edilmekle birlikte seans sayıları cildin ihtiyacına göre 4 ile 8 seans arasında uygulama yapıla bilmekte olup işlem süresi ortalama 45 dk civarıdır.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!