Fraksiyonel Lazer Fiyat 2017 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUMadonna Lift ile Yeni Bir Cilt

Fraksiyonel Lazer

CO2+RF Karbondiyoksit Fraksiyonel Lazer nedir?  Diğer fraksiyonel lazerlerden farkı nedir?

Etkinlik derecelerinin aşılması amacıyla dünya çapında gelinen son nokta CO2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazer sistemlerinin fraksiyonel versiyonudur. CO2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazer ışınları ile derirnin sıcaklığını arttırıp buharlaşma sağlayarak derinin üst tabakası soyulur. Bu süreç hücre yenilemesini hızlandırıp uygulamadan bir hafta sonra ciltte sıklaşma sorunların giderilmesi, ciltte düzelme ve pürüzsüzlük ve gençleşme sağlar. CO2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazerde diğer fraksiyonel sistemlerinde olduğu gibi ciltte bazı noktalar ışığını geçirmekte bundan dolayı sistem ablatif (hasar verici) değil mikroablatif sistem olup ciltte yara ve kalıcı hasar oluşturmamaktadır. Bu sayede hastalar günlük yaşantısından uzaklaşmaz.

CO2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazer uygulamaları sırasında cildin kalınlığı kimyasal peeling, asitler ve dermabrazyonda olduğu gibi göz kararı veya tecrübeye dayalı değil inilen derinlik kesin olarak bilinir. Güçlü olamasına karşın CO2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazer uygulama sonrası iyileşme hızlı çok yüksek olup, iyileşme süresi kısadır. Cildin PH’ını bozmaz uzun uğraşlara gerek kalmadan tek seanstada etkilidir. Yoğun sorunlarda 3 seans uygulama yeterlidir. Gözenek, akne, leke, ton farklılıkları, sivilce, akne izi, sivilce izi, yara izi, cilt çatlakları kırışıklık ve cilt sarkmalarında cilt yenilenmesinde oldukça başarılı bir yöntemdir. Etkinliği ise benzer sistemlere göre çok belirgindir. 5-7 içerisinde cildinizdeki sorunlar giderilmiş ve yeni bir cilde kavuşursunuz.

Cilt Sorunları Kısa Sürede Nasıl Çözülür?

Cildinizde oluşan oluşan gözenek, akne, skar izleri, sivilce izleri (kırmızı siyah), lekeler,  sarkma, elastikiyet kaybı, kırışıklık, solgunluk ve ton farklılıkları gidermek için yıllarca peelingler, ürünler, 12 seanslık kürler, bakımlar vs uğraşlar yerine size Co2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazer ile kısa sürede cildinizdeki bu sorunları giderecek bir uygulamayı öneriyoruz.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Yüzünüzde hangi problemleri yaşıyorsunuz?

GözenekLekeAkne-Akne İziTon FarklılıklarıSivilce-Sivilce İzi

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Co2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazerle Yeni Bir Cilt Nasıl Olur?

Zaman hepimizin en değerli bir unsurudur lazer teknolojilerinin gelişmesi sayesinde  günümüzde bu şikayetleri daha hızlı ve kısa sürede giderecek lazer sistemler gelişmiştir. Bu alanda önemli bir teknolojiye sahip ciltteki sorunlara gidermeye odaklı özel dalga boyları içeren C02 RF  Fraksiyonel lazerinin ışınları sayesinde cildin alt katmanlarına güvenli bir şekilde nüfuz ederek kontrollü ısı vererek buharlaştırıp cildin yenilenmesini gerçekleştirir.  Burada cildin içten dışa kadar olan tüm katmanlarına ulaşarak dokuyu yeniler onarır ve yeni bir cilt oluşumu sağlar, Kimyasal Peelinglerin  ve benzeri bakımların ulaşamadığı derinliğe güvenli bir şekilde ulaşıp etki sağladığı için cildin Ph’ ını bozmadan ve cildi yormadan onararak hızlı ve başarılı sonuca ulaşmasını sağlar.

Klasik Fraksiyonel Lazer ile Bu Uygulamanın  Farkı nedir?

Öncelikle Fraksiyonel lazer sistemi kendi aralarında farklılıkları vardır. Klasik karbondioksit lazerler ile yapılan uygulamalarda cildin tamamına lazer ışını ile yakar, buda ciltte ağır tahribatlara neden olup ciltte uzun süren bir iyileşme dönemi yaşanıyordu. Kişi yüz bölgesinde oluşan tahribatla sosyal hayatından olumsuz etkileniyor ve iyileşme süresince kendini kısıtlamak zorunda kalıyordu.

Böylesine uzun bir iyileşme süreci tedaviyi kısıtlayan bir faktördü olduğu için son yıllarda gelişen teknoloji ile daha kısa sürede iyileşme sağlayan CO2+RF Karbondit Fraksiyonel Lazer cildi yakmadan derinin sıcaklığı artırılıp buharlaşma sağlanarak derinin en üst seviyesi soyulur. Bu süreç hücre yenilemesini hızlandırıp uygulamadan bir hafta sonra ise ciltte sıkılaşma  genel görünümde düzelme, pürüzsüzlük ve gençleşme sağlar. Tek seansta da oldukça başarılıdır. Cildin ihtiyacına ve sorunlarına seans sayısı 3-4 uygulanmaktadır.

Çok yoğun cilt problemlerinde ise ihtiyaca göre 2. seans uygulamalar gerekebilmektedir.

Co2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazer İle Yeni Bir Cildin Faydaları Nelerdir?

Cildin geniş gözenekleri daraltır.
Ciltte oluşan akne ve sivilce izlerini giderir.
Cilt ve güneş lekelerini giderir.
Skar izlerinin giderilmesini sağlar.
Sivilce izlerini giderir.
Sivilce sonrası oluşan kırmızı siyah lekeleri giderir.
Aktif aknelerin çıkışını engeller.
Ciltte oluşmuş leke ve ton farklılıklarını giderir.
İnce çizgilerin giderilmesini sağlar.
Ciltteki elastikiyet kaybını toparlar ve engeller.
Yara İzlerini ve vücut çatlaklarını giderir.
Cildi yoğun şekilde yeniden sıkılaştırır.
Cildin yenilenmesini sağlar.
Cildi düzenler, pürüzleri giderir.
Ciltte gençleşme sağlar.

Co2+RF Karbondioksit Fraksiyonel Lazerle Yeni Bir Cilt Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alın.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.