Exilis Elite (Saten) ile Bacak Sıkılaştırma | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Bacak Germe

Ameliyatsız Bacak Germe

Exilis Elite ile Bacak Sıklaşma İncelmesi Nedir?

Şık bir etek ve ayakkabı giyildiğinde kim ister bacaklarında sarkma veya diz kapaklarında kırışıklık olsun! Bu durumun kişinin estetiğini boza bildiği gibi saklamak için verdiği uğraşta ayrıca cabasıdır.

Bacak sarkmaları ve özellikle iç bacak sarkması, diz kapağı sarkmaları, kırışıklıklar olarak adlandırdığımız sorunlar gerek yaşa bağlı olarak gerek kilo verme sonrasında sıkça karşılaştığımız bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çeşitli spor ve benzeri aktivitelere rağmen bacak bölgesin oluşan sarkmaların öne geçemeyen birçok kişi ile karşılaşa biliyoruz. Ağır sporlar kişileri fazlaca yorarken diğer yandan bu sarkmaları gidermek için yapılan sporlar sonucu bayanlarda kas oluşumunu artıra biliyor. Bu da bayanlarda istenmeyen görüntülere neden oluyor.

Yaş Aralığınız

18-2728-4041-5555 üzeri

Boy ve Kilo

Boyunuz: / Kilonuz

Spor veya Egzersiz yapıyormusunuz?

HayırArasıraDüzenli

Doğum yaptınızmı?

Hayır1-2 Yıl Önce3-4 Yıl Önce5-6 Yıl Önce

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Bacak germe ameliyatı konusunda kendinizi hazır hissetmiyorsanız ve bu konuda ameliyatsız çözümler arıyorsanız exilis elite saten bacak germe ile tüm bacak bölgesindeki sarkmalarına diz kapağı kırışıklığı, diz kapağı sarkmalarına uygulama yapıldığını bilmenizde fayda var.

Bu uygulamanın olum taraflarından biri bacakta bulunan kılcal damar veya varis gibi durumları olan kişilerin sistemin içerisinde mekanik bir masaj veya vakum gibi bir sistemin olmayışı bu sorunları tetiklemediği için kişilere avantaj sağlamaktadır.

Bacak derisinde elastikiyet kayıplarını Fokuslu Radyo Frekans ve Ultrason sistemi ile eş zamanlı efektif olarak uyguladığı için bacak sarkmalarını diz kapağı kırışıklıklarını olumlu bir şekilde kısa sürede toparlaya bilmektedir, bu işlem esnasında kollajeni yoğun oranda uyardığı için elastin liflerini sarmalayarak bacakta homajen bir düzeltme sağladığını ve bu konuda sistemin FDA Onaylarının bulunduğunu bilmenizde yarar var.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.