Erzin Akne İzi Tedavisi Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUErzin Akne İzi Tedavisi Merkezi
akne izi

Akne İzi Tedavisi

Ergenlik döneminde çıkan akneler, bireyin sosyal yaşamına doğrudan etki etmektedir. Özellikle, yüz bölgesinde, deride oluşan akneler, oldukça rahatsız edicidir. Ergenlik döneminin en kötü yönü olan bu akneler, hoş bir görüntü oluşturmamaktadır. Akne tedavisi, dermatolojik yollarla yapılmaktadır. Piyasada, akne tedavisi için üretilmiş çeşitli ilaçlar ve kremler bulunmaktadır. Ancak, bazen akneler geçse bile izleri kalmaktadır. Derinde, çukurlaşmış izler, tedavi edilmediği sürece ömür boyu kalıcı olmaktadır. Bu durum, insanları rahatsız etmekte, özgüvenini olumsuz etkilemektedir. Günümüz şartlarında, gelişen teknoloji sayesinde, akne izi tedavisi fazlaca kolaydır. Çeşitli yöntemlerle, akne izleri tamamen yok edilebilmektedir.

Hatay’a bağlı bir ilçe olan Erzin, yaşam koşulları nedeniyle yoğun nüfuslanmıştır. Özellikle kaplıcaları nedeniyle, fazla turist çekmektedir. Ekonomik şartların iyi olduğu bu ilçe, gelişmişlik bakımından da iyi bir seviyededir. Erzin’de diğer estetik operasyonlara olduğu gibi, akne izi tedavilerine de talep fazladır. Erzin akne izi tedavisi, estetik merkezlerinde, profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu aşamada, farklı tedavi seçenekleri mevcuttur. Kullanılacak tedavi, hastanın durumuna bağlıdır. Fiyatların belirlenmesinde de birçok faktör etkilidir. Tedavinin nereye uygulanacağı(sırt, yüz, boyun) ve hangi tedavinin kullanılacağı, tedavinin süresi gibi faktörler, fiyatları belirlemektedir.

Akne izinin yok edilmesi için kullanılan en etkili yöntemlerden birisi, lazer tedavisidir. Lazerle akne izi tedavisi, en yaygın yöntemdir. Lazerle yapılan bu tedavide, kesin sonuç vaat edilmektedir. Lazer tedavisinin yanı sıra, PRP ve dolgu gibi uygulamaların yapılması, tedavinin hem daha kısa sürede hem de daha etkili bir sonuç sağlaması bakımından önemlidir. Akne izi tedavileri, ortalama 2-4 seans sürmektedir. Ancak, seans sayısı herkes için aynı olmamaktadır. Kaç seans olacağı, tedavinin nereye uygulanacağına, hastanın duruma bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.