Emslim Nedir? Faydaları Nelerdir?

Günümüzde çoğu kişi kaslı bir vücut yapısına sahip olup, vücut hatlarının belirgin olmasını istiyor. Fakat tüm bu hayaller çaba ve zaman gerektiriyor. Bu vücut yapısı aylardır hatta yıllardır spor yapan insanlarda mevcuttur. Fakat istediğiniz vücuda sahip olmak EMSLIM ile mümkün!

Emslim Nedir?

EMSLIM, elektromanyetik dalgalar sayesinde kasları yoğun şekilde çalıştıran ve kas yapımını sağlayan bir cihazdır. Bir insanın tek seferde 20.000 mekik çekmesi imkansızdır fakat EMSLIM Cihazı 30 dakikalık bir işlemde vücutta 20.000 mekik çekmiş gibi bir etki yaratır. Bu şekilde kasları çalıştırır. Cihaz vücut şekillendirme cihazı olarak da adlandırılabilir.

EMSLIM Cihazı içerisinde yüksek derecede elektromanyetik dalga türü olan HI-EMT’yi barındırmaktadır. EMSLIM Uygulaması vücuda Supramaximal kas kasılmasını sağlamaktadır. Supramaximal, beyinden bağımsız bir tepkidir. Bu uygulama bu kasılmayı uzun süre uygulayabilmektedir. Bu işlem ise kasların hep gergin olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde kaslar gerginliğini sağlayarak bu duruma uyum sağlamaktadır. Ve böylelikle kaslar her zamankinden fazla kasılmaktadır.

EMSLIM Cihazı’nın bu kadar etkili olmasının sebebi kasların güçlendirilmesini sağlarken aynı zamanda yağları da eritmesidir. Böylelikle kasların belirgin bir şekile girmesini sağlamaktadır.

Bu uygulamanın diğer zayıflama işlemlerinden farkı cihazın içerisinde soğutma sisteminin olmasıdır. Diğer uygulamaların yağ ve hava soğutucuları oldukça zararlıdır. Fakat EMSLIM Cihazında bulunan soğutma sistemleri, uzun süre çalışabilmektedir.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

EMSLIM Cihazı’nın kas şekillendirici özelliği yanında yağ yakma, bölgesel zayıflatma ve cilt sıkılaştırma gibi özellikleri vardır.

Uygulamanın ortalama kas kütlesini %18, yağ yakımını ise %21e çıkardığı görülmüştür.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Uygulamanın uygulandığı bölgeleri sınırlamak doğru değildir. Fakat genel olarak kol, bacak ve karın bölgelerindeki sarkmaları gidermek ve sıkılaştırmak amaçlı kullanıldığını söyleyebiliriz.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!