Emslim

Zamanla yeterince çalışmayan kasların etrafında yağlanma oluşur. Vücudun çeşitli bölgelerindeki kaslar güç kaybeder bu durum sonrası yer çekimine maruz kalan bölgelerde sarkmalar oluşur.

Cildin sıkı olması ve belirli oranda kas olması özellikle karın, popo bölgesinde daha dik durmanızı ve düzgün bir vücut postürüne sahip olmanızı sağlar. EmslimⓇ Spor yapamayan, buna zamanı olmayan veya ağır sporları yapamayacak durumda olan kişilerin kaslarını etkin bir şekilde çalışmasını sağlar.

Emslim Nedir?

Emslim yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik enerji ile kasların çalışmasına etki eden bir sistemdir. kaslar güçlendirip ve belirgin bir hale dönüşürken yağlarda azalma oluşur. Emslim cerrahi olmayan ve vücut şekillendirmede destek amaçlı bir uygulamadır.

Günümüzde bulunan vücut şekillendirme sistemleri fazla yağları parçalanmasını ve cildin elastikiyet kaybının giderilmesi için dizayn edilmiş yöntemlerdir. Bu tarz uygulamalarda kişinin kaslarını güçlendirmesine yönelik bir etkisi mümkün olmadığı için burada kişi kaslarını güçlendirmesi için yoğun spor yapması ve sağlığının bu duruma uygun olması gerekir. EmSlim Ⓡ Teknolojisi kasları efektif olarak çalıştırırken enerji ihtiyacı için kasların çevresindeki yağları kullanır. Kasların Odaklı bir şekilde çalışıp güçlenmesini ve belirgin bir hale gelmesini sağlar.

Emslim Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Karın Bölgesinde Kasların güçlenmesi için
Popo Bölgesinde Kasların güçlendirip biçimlendirmek için
Kol Bölgesindeki Kasları güçlendirip sarkma oluşumu azaltmak için
Bacak bölgesinde kasları güçlendirmek ve sarkmaları azaltmak için

Emslim Uygulamasının kalıcılığı ne kadar sürer?

Bilindiği üzere kaslar düzenli hareket ettiği sürece formunu korur zaman içerisinde çalışması azalan kaslarda ise sarkmalar ve bölgede yağlanmalar ortaya çıkabilir.
Bu durumun oluşmaması için 6 ile 8 seans (kişiye göre değişir) uygulamadan sonra ara seanslarla kasların çalışmasına destek olabilir.

Emslim kaç seanstır, işlem süresi ve aralıkları nedir?

Emslim kişiye göre değişmekle birlikte 6 ile 8 seans arası olup hafta 2 defa uygulanabilen ve 30 dakika süren bir işlemdir.

Emslim Uygulaması kimler için uygundur?

Emslim Kalıcı sağlık problemi olmayan kişilerin tercih edebileceği gibi, Spor yapmaya zamanı olmayan veya vücudu bu duruma uygun olmayanların egzersiz ve spor yaparken bel fıtığı, eklem ağrıları, diz kapağı sorunları yaşayanların, doğum sonrası karın kaslarında deformasyon olan bayanların, kilo alıp verme sonrası kas kaybı yaşayanların öncelikli tercih edebileceği gibi vücut şekillendirme konusunda ihtiyacı olan Kadın /Erkek  herkese uygulanabilir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!