Dudak Dolgusu Fiyatları 2017 | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUDolgu

Dudak Dolgusu

Yaşlanmanın birçok görünür belirtisinin hacim kaybına nedeniyle oluştuğunu biliyor musunuz? Yüz dokuları hacim kaybettiğinde çizgiler burnun ve ağzın çevresinde ortaya çıkar ve yanaklar sarkmış görünür. Dermal dolgu maddeleri, kırışıklıkların yok olmasına, dudakların belirginleşmesine ve daha genç bir görünüme kavuşmaya yardımcı olmaktadır.

Dermal dolgu maddeleri, hacmi yeniden kazandırmak, ince çizgileri ve derin kırışıklıkları düzeltmek için derinin altına enjekte edilen jel benzeri maddelerdir.  Dolgu maddelerinin genellikle kırışıklıkları önlediği düşünülürken, bundan daha fazlasını yapabildiğini söylemek mümkündür. İşte dolgu ile çözümlenebilecek sorunlardan bazıları;

Burun ve ağız çevresindeki çizgiler

Sarkmış yanaklara hacim kazandırmak

Dudak çizgileri azaltma

Dudakları dolgunlaştırmak

Dolgu enjeksyonları cerrahi bir işlem değildir. İşlem öncesinde doktorunuzla bir araya gelerek isteklerinizi belirtmeli ve dolgu tedavisiyle alakalı bilgi almalısınız. Görüşme sırasında cerrahınız endişelerinizi değerlendirecek ve tıbbi geçmişinizi gözden geçirecektir. Dolgu maddeleri ile alakalı ortaya çıkan riskler çok az olsa da, belirli alerjiler, cilt ve nörolojik durumlar veya ilaçlar güvenliğinizi tehlikeye atabildiğinden, tıbbi geçmişinizi tedaviden önce tamamen ifşa etmeniz gerekir.

Tedaviden hemen önce bölge temizlenecek ve enjeksiyondan önce bölgeyi uyuşturmak için topikal anestezi verilecek. Daha sonra cilde doğru miktarda dolgu maddesi enjekte edilecektir.

Ürüne ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak dolgu enjeksiyonlarını aldıktan hemen sonra sonuçları fark edebilmelisiniz. Bazı hastalar hafif morarma ve şişme yaşarlar, ancak bunlar geçicidir ve tedaviden sonraki günlerde azalacaktır. Tedaviden hemen sonra normal aktivitelerinize geri dönebileceksiniz.

Dolgu tedavisinin etkilerinin ne kadar süreceği, kullanılan ürüne, tedavinin alanına ve hastaya bağlı olarak değişir. Tedaviye bağlı olarak bunlar genellikle 6 ile 12 ay arasında sürer. Örneğin, dudaklara yapılan enjeksiyonlar, nazolabial kıvrımlara göre biraz daha kısa sürer.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.