DOUBLO: Fokal Ultrason ile Ameliyatsız Yüz Germe

Doublo Yüz germe Operasyonu cerrahi müdahale dışı bir yöntemdir. Bir seansta ağrısız ve anestezi uygulanmadan yenilenme sağlamaktadır.

Doublo Terapi, yaşlanmaya karşı ses dalgaları ile uygulanan bir operasyondur.

Operasyon sırasında yüksek yoğunluklu ses dalgalarıyla, cildin en üst kısmından bir iz bırakmadan en alt tabakalara enerji yollanıyor. Bu yöntemlerdeki ısı ile kolajen üretilerek cildin eski elastikiyetine kavuşması ve sıkılaşması sağlanıyor.

2009 yılından beri uygulanan bu tedavide, kullanılan ultrason dalgaları anında görülebilen sonuçlar ve uzun süren etkisiyle gençleşmeye yardımcı oluyor. Bu yöntem daha çok 40-60 yaş aralığına uygulanıyor ve uygulamanın en iyi sonucu hafif ve orta dereceli yüz sarkması ve kırışıklıklarda görülüyor.

Operasyon, yüz ovalinin şekillendirilmesinde, göz kapağı düşüklüğünde, göz çevresi kırışıklıklarında, göz altı torbalarında ve çene kontürünün belirginleştirilmesinde uygulanmaktadır.

Uygulamanın Aşamaları Nelerdir?

Uzman kişi tarafından hastaya cilt değerlendirmesi yapılıp hastanın tedaviye uygunluğu kontrol edilir. Daha sonra hastanın fotoğrafı çekilir. Tedavi uygulanacak bölgeye ultrason jeli sürülür. Ultrason başlığı yardımıyla uygulama alanının görüntüsüne erişilir. Hastanın cildinin en alt tabakasına hastaya uygun frekanstaki enerji gönderilir. Ve uygulamada alan 2 kez taranmaktadır.

Doublo Yüz Germenin Klasik Yüz Germeden Farkı Nedir?

Doublo Yüz Germenin herhangi bir cerrahi yan etkisi bulunmamaktadır. Uygulama esnasında anesteziye ihtiyaç duyulmamaktadır. Ağrısı yoktur. Ve tek seansta uzun süren bir etkiye sahiptir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!