Dörtyol Akne İzi Tedavisi Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUDörtyol Akne İzi Tedavisi Merkezi
akne izi

Akne İzi Tedavisi

Dörtyol, Hatay’a bağlı bir ilçe olup, Akdeniz sınırları içerisinde yer almaktadır. Akdeniz ve Hatay’ın birçok özelliğini barındıran Dörtyol, Akdeniz’de yoğun nüfuslanan bölgeler arasındadır. İlçe, oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Yaşam standartları iyi bir seviyede olan Dörtyol’da, hizmet sektörü önemli bir yer tutmaktadır. Her yerde olduğu gibi, Dörtyol’da da insanlar için dış görünüş mühim bir konudur. Bu nedenle, Dörtyol akne izi tedavileri uygulanmaktadır. Akne izlerinin yok edilmesi amacıyla yapılan bu uygulamalar, estetik merkezlerinde gerçekleştirilmektedir.

Ergenlik döneminde görülmeye başlayan akneler, herkes için rahatsız edicidir. Geçtiği zaman bile, deride izler bıraktığından, kişilerin özgüvenini olumsuz etkilemektedir. Ergenlik dönemindeki bireylerin psikolojisini derinden etkilediği bilinmektedir. Hatta bazı insanlar bu konuda son derece hassas davranmaktadır. Bazı bireylerin, yüzünde sivilce çıktığında, dışarı çıkmaya, kalabalık ortamlara girmeye karşı isteksiz olduğu görülmektedir. Kısacası, akne ve akne izi insanlarda olumsuz etki bırakmaktadır. Akne tedavisi, krem ve ilaçlarla sağlanabilse de akne izi tedavisi için daha profesyonel bir yöntem gerekli olmaktadır. Bu da, lazer yöntemi ile mümkündür. Estetik merkezlerinde, kısa süren bir işlem sonucunda, birkaç seansta akne izleri yok edilebilmekte ve böylelikle akne izi insanlar için kâbus olmaktan çıkabilmektedir. Günümüzde, son derece yaygınlaşmıştır. Büyük meblağlarda para gerektirmeyen bu uygulamaya, kadın veya erkekler tarafından yoğun talep gösterilmektedir.

Akne izi tedavilerinde en etkili yollardan birinin, lazer tedavisi olduğu bilinmektedir. Akne izi lazer tedavisi, lazerle yapılmaktadır. Bu tedaviye ek olarak bazı yöntemlerin kullanılması, tedavi sürecini kısaltmakla beraber, tedavinin daha iyi bir sonuç vermesine de yardımcı olmaktadır. Lazer tedavisi genellikle 2-4 seansta sonuç vermektedir. Ani iyileşmeler görülse de asıl iyileşmenin, 6-12 ay içerisinde gerçekleşeceği belirtilmektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.