Cildinizi Somon Dna'sı ile Gençleştirin ! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUCildinizi Somon Dna’sı ile Gençleştirin !

Cildinizin yıllar geçtikçe yaşlandığı yetmiyormuş gibi bir de çevresel faktörler üzerine eklenir. Böylece cilt; solgun, sarkık ve kırışık görünür. Çünkü elastikiyet kaybı meydana gelir. Cilt için nem çok önemlidir. Nemini kaybeden cilt deforme görünür. Cildinizi bu görünümden kurtarmanız için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Cildinizdeki hücrelerin oksijene doyması, nemlenmesi ve böylece kollajen artışının desteklenmesi gerekir. Böylece ciltteki bu bozulmalar ortadan kalkar. Bazen evde yaptığınız kolay bakımlar bu görevi başarı ile yerine getirir. Fakat ya getiremiyorsa? İşte, o zaman devreye Somon Dna’sı gençlik aşısı girer. İnsan DNA’sına en yakın DNA’a denizin masmavi sularının arasındaki somon balığından gelir. Somon DNA’sı kendi hacminin 10 katı fazla suyu tutar. Unutmamak gerekir ki cilt için su ve nem önemlidir. Somon DNA’sı da bu işlem için biçilmiş kaftandır. Su tutumunu en iyi şekilde gerçekleştirebilen molekül olan Somon DNA’sı cildinizi yeniler, onu kendine getirir ve canlandırır. Çünkü cildiniz bu maddeyi cildinizin su ihtiyacının yerine koyar. Peki, Somon DNA’sı tam olarak ne yapar, nasıl bir fayda sağlar? Somon DNA’sı;

  • Cilt yüzeyinde aydınlanma ve parlaklık oluşumunu sağlar,
  • UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı ciltte koruma sağlar,
  • Güneş lekelerinin oluşum riskini azaltır. Çünkü cildi güçlendirir,
  • Cildi derinlemesine nemlendirir,
  • Güneş sigara ve stres gibi birçok faktörün yol açtığı cilt kuruluğunu giderir,
  • Kollajen ve elastikiyet kaybı ile mücadele ederek cildi sıkılaştırır,
  • Ciltte kalıcı nemlendirme sağlayarak, nemi maksimuma çıkarır.

Somon DNA’sının seans sayısı uygulamayı yaptıracak olan kişinin cilt tipine bağlıdır. Bu yüzden kişiden kişiye göre farklılıklar meydana gelir. Seans aralıkları ise 7 ila 14 gündür. Yüz, boyun, dekolte, el bölgeleri ve göz çevresinde uygulanabilen uygulama. Saç köklerinde de başarı ile uygulanabilir. Uygulama iki aşamalıdır. Cilt altına enjekte edilerek uygulanır. Yaşlanma süreci ile hızlı bir şekilde savaşır.

Cildinizde sizi mutsuz eden belirtilerden sıkıldıysanız Somon DNA’sı kurtarıcınız olabilir. İyileşme dönemi gerektirmez. Çünkü cerrahi bir işlem değildir. Operasyon yaptırdıktan hemen sonra günlük yaşamınızı hiç aksatmadan devam edebilirsiniz. Sonuçlarına bayılacaksınız.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.