Çil Lekeleri Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUÇil Lekeleri

Çil Nedir?

Cildimizde ve vücudumuzun çeşitli bölgelerinde çillerin oluşma nedeni genelde cildin güneş ışığına karşı aşırı derecede renk üreterek bir nevi tepki vermesidir. Çiller kimi zaman küçük açık ve koyu kahverengi renklerde lekelerdir. Bu çiller sarışın veya açık tenli kişilerinde ve genelde güneşle yoğun temas dönemleri sonrasında koyulaşır ve güneşlenmediğimiz dönemlerde renkleri solar ama kaybolmazlar bu dönemlerde azaldığını düşünmek doğaldır. Cildimizin daha çok yanak, alın, burun dekolte sırt ve göğüs bölgelerinde görüle bilir.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Vücuttaki ve yüz bölgesindeki çiller nasıl geçer?

Çilleri gidermek için çeşitli uygulamalar yapılmakta olup bunlar medikal leke lazeri, leke giderici çeşitli peelinğler ve dermo kozmetik tedavilerdir.

Tavsiye edilen etkili yöntemler hangileridir?

Çil tedavisinde kişi çeşitli tedavileri denemiş ve bu konuda istenilen sonuç elde edilememişse leke lazeri ile bu sorun çözüme kavuşturula bilir, leke lazeri sistemi çil tedavisi için özel dalga boyuna sahip bilinen klasik lazerlerin dışında teknoloji sahip çeşitli çalışma modları olan sistemdir.

Leke Lazeri ile Çil tedavisinde kaç seansta sonuç alınır?

Lekelerin durumuna göre sayıları değişse de ortalama 2 ile 4 seansta çillerde azalma veya kaybolma gözlene bilmektedir. Seanslar 3-6 hafta aralıklarla yapılabilmektedir.

Teaviden sonra ciltte ne gibi değişiklikler görülür?

Leke Lazeri ile yapılan çil tedavisi sonrasında cilt bir miktar kızarır ve ödem olabilir. Tedavi esnasında bunu buz komplesi ile azaltıp sakinleştire bilmekteyiz, Uygulamadan birkaç gün sonra çillerin üzeri kararır, kararan çiller bir kaş gün içinde dökülerek ciltte aydınlanma meydana gelir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.