Bölgesel Zayıflama Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBölgesel Zayıflama Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Kilo kadınların ve erkeklerin mustarip olduğu durumlardan birisi… Peki, hiç neden kilo aldığımızı düşündünüz mü? Vücudumuzun olmasını istediğimiz kiloda kalmasını istiyorsak yakabileceğimiz kadar gıda tüketmek durumundayız. Ama bizler bunu hesaba katmadan yiyoruz. Özellikle karbonhidratlar vücudumuzda depolanarak kilo almamıza yol açar. Kilo almamıza neden olan faktörlerden biri de hareketsiz bir yaşam tercih etmemizdir. Kadınların kilo alma nedenlerine bir de emzirme, hamilelik ve menopoz dönemi eklenir. Doğum sayısı ile kilo artışı doğru orantıdadır. Emeklilik ve çeşitli nedenlerden dolayı depresyona girmek bazen bizi yemek yemeye itebilir. Sigara kullanmayı bıraktıktan sonra kilo almak da sıklıkla karşılaşılan durumlardandır. Bu kilolar çoğu zaman bölgesel olarak karşımıza çıkar. Bazen bizimle o kadar inatlaşırlar ki ne diyet ne de spor hiçbir işe yaramaz. Böyle durumlarda devreye ameliyatlı uygulamalar girebilir. Fakat ya ameliyattan korkuyorsak… O zaman ne olacak.

Teknoloji her şeye bulduğu gibi buna da bir çözüm bulmuş durumda; ameliyatsız uygulamalar. Ameliyatsız saten vücut germe de bunlardan sadece biri. Uygulama tüm vücuda uygulanabiliyor. Sistem Radyo Frekans enerjisini ve Ultrasound enerjisini bir arada kullanır. Sistem bu özelliği ile ciltte oluşan sarkmalarını toparlar ve kilo sorununun önüne geçer. Ayrıca kırışıklıklarınıza da bir çözüm yolu sunar. Ciltteki kollajen artışını tetikler ve cildin gereği olan elastin yapıyı geri kazanmasını sağlar. İşlem hiçbir kesi ya da dikiş gerektirmez. Ameliyattan kaçınanların alternatif çözümü olan ameliyatsız saten vücut germe konforlu bir bölgesel zayıflama sağlar. 4 ya da 6 seansta bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulup cildinizi yenileyebilirsiniz. Seanslar haftada 1 kez uygulanır.

Uygulamayı yaptığımız sistem, Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya ve Almanya’da yapılan araştırmalar sonucunda 2015-2016 Yıllarında (Wrinkle reduction) Ameliyatsız en iyi (Kırışıklık ve Cilt Germe Onayı) 2015 Cellulite reduction (Selülit Giderme Onayı) 015 Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme) ödüllerinin sahibi olmuştur.  Ayrıca sistemin FDA tarafından onayları bulunur. Güven açısından aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın. Sistem size konforlu bir şekilde zayıflama imkanı sunar.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.