Body By BTL | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBody By BTL

Zamanın Karşısın kaybettiklerinizi )Body By Btl( Yeniden Kazandırır….

Body By BTL® Nedir?

Vücut şekillendirmede 3 faklı cihaz ile uygulanan bir bütün tedavi şeklidir.  Bölgesel yağlanma, sarkma, sıkılaşma, selülit gibi sorunlar yaşayanların ihtiyaçlarını karşılayacak Birbirinin devamını ve sonucun etkisini arttıran Kombine bir uygulama şeklidir. Bu 3 farklı yeni nesil teknoloji uzun yıllar üzerinde bilimsel çalışmaları ve FDA Onayları olup etkinliği başarısı ile Avrupa,da ve Amerika,da adında sıkça söz ettirmektedir.

Diyete ve spora rağmen incelemiyor musunuz?

EvetHayır

Vücudunuzda yağın en çok depolandığı bölgeniz neresi?

BelKarınBasenÜst Bacak

Bölgesel yağların giderilmesi için hangi yöntemi öncelikli tercih edersiniz?

AmeliyatAmeliyatsız Yağları Gidermek

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Nasıl bir Sonuç Beklemeyim?

Body By Btl yöntemi başarı ile kullanılan bir teknoloji örneğidir. Yapılan çalışmalarda ultrason ile ölçülen yağ tabakasında ortalama 3-16 santimetreye kadar yağ dokusunda incelme sağladığı bilimsel kanıtlarla gösterilmiştir.

Bu Yağlar Nasıl Gideriliyor?

Öncelikle bölgesel yağlanmanın fazlaca olduğu göbek, basen ve üst bacaklarda kaslar üzerinde gereğinden fazla miktarda bulunan ve bu bölgelerin fazla kilolu bir görünüme neden olan tabakalanmış yağ dokusunu ortadan kaldırmak için Temassız Estetik diye adlandıran kişinin vücuduna temas etmeden çalışan “dünyada ilk ve tek olan patentli” sistem Vanquısh Me’dir.  Bu sistem Selektif Radyo frekans yönteminin sağladığı radyo dalgalarını direk olarak yağ dokusuna hedefler.  Yağ hücrelerinde ve yağ dokusunun çapında azalma yaparak bunu dolaşım sistemi yardımı ile fazla olan yağ miktarını azalmasını sağlar.

Vücudunuzdan Fazla Yağlar Giderken Sarkma ve Gevşemeler Olmasın?

Bilindiği gibi yağlar ortadan kalkınca mutlaka ilgili bölgede sıkılaşma homojen (dalga, dalga olmayan) bir görünüm sağlanması gerekli selüloit, sarkma gibi ortaya çıkan bir görünüm olmamalı,  Body By BTL bu durumu sonraya bırakmıyor. Aynı anda 2. farklı sisteminin özelliği burada devreye giriyor.
Odaklanmış radyofrekans ve ultrason enerjisini eş zamanlı olarak yapabilen dünyada tek sistem olan Exilis Elite ile Bir taraftan fazla yağlar giderken vücudun yavaşlayan kolajen ve bağ dokularını uyarıp güçlendirerek sıklaştırıyoruz ve vücut konturunu şekillendiriyoruz.

Fazla kiloları verirken  vücudunuzda izler kalmasınŞok dalgalarının etki etme prensibi uygulanan basınç ve negatif basınçtır. X Wave ile destelenen uygulama sayesinde göbek, basen, üst bacak gibi bölgelerde birbirine sarılarak içi içe duran yağ hücreleri ayrıştırılması sağlanır, bu yağ kümelerinin aralarında bulunan sertleşmiş kitle gibi görünen yağlar X Wave’ nin sağladığı basınç ve ses dalgaları sayesinde yumuşatılır. Bu sayede lenf ve kan dolaşımı hızlanır bunun etkisi sonucu fıtıklaşmış gibi görüne selülit görünümü giderilir.

Body By BTL, nin Vücuduma her hangi bir yan etkisi var mı?

Body By Btl uygulamasında kullandığımız teknolojiler Avrupa ve Amerika’da yapılan bir çok klinik çalışma sonucu insan vücuduna bir yan etkisinin olmadı bilimsel dayanaklarla kanıtlanmış olup ayrıca Amerikan FDA onayları sahip bir sistemdir Bu nedenle kullanmakta olduğumuz sistemlerin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Body By Btl Uygulaması ağrılı mıdır?

Bu sistemler ile yapılan uygulamaların önemli özelliği hiçbir ağrı ya da herhangi bir acı hissine neden olmayışıdır. Vanquısh Me ve Exilis Elite uygulamalarında sadece ısınma hissederler. Vanquısh Me özelliği ise vücuda hiç bir temasın olmamasından dolayı uygulama sırasında rahatlıkla uykuya dalabiliyorlar.

Body By Btl Uygulaması Kaç Seanstır?

Bu uygulama 4 seans olup hafta 1 yapılmaktadır. 3 farklı sistem kullanılmakta olup İşlem süresi bölgeye değişmekle birlikte ortama 60 ile 90  dk sürebilmektedir.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.