Body By BTL

Ameliyatsız Liposuction!!!

Body By BTL ile Sırt Üstü Yatarak 3 ile 16 Cm Kadar İncelin. Selületleriniz gitsin ve sıklaşın.

Body ByBTL Nedir?

İncelme – Selülit – Sıklaşma 3 ‘ ü bir arada olan Teknoloji ile muhteşem sonuç.
Vücutşekillendirmede 3 faklı cihaz ile uygulanan bir bütün tedavi şeklidir. Bölgesel yağlanma, sarkma, sıkılaşma, selülitgibi sorunlar yaşayanların ihtiyaçlarını karşılayacak Birbirinin devamını vesonucun etkisini arttıran Kombine bir uygulama şeklidir. Bu 3 farklı yeni nesilteknoloji uzun yıllar üzerinde bilimsel çalışmaları ve FDA Onayları olupetkinliği başarısı ile Avrupa,da ve Amerika,da adında sıkça söz ettirmektedir.

Nasıl bir Sonuç Beklemeyim?

Body ByBtl yöntemi başarı ile kullanılan bir teknoloji örneğidir. Yapılan çalışmalarda ultrason ile ölçülen yağ tabakasında ortalama 3-16 santimetreye kadar yağ dokusunda incelme sağladığı bilimsel kanıtlarla gösterilmiştir.

Bu Yağlar Nasıl Gideriliyor?

Öncelikle bölgesel yağlanmanın fazlaca olduğu göbek, basen ve üst bacaklarda kaslar üzerinde gereğinden fazla miktarda bulunan ve bu bölgelerin fazla kilolu bir görünüme neden olan tabakalınmış yağ dokusunu ortadan kaldırmak için Temassız Estetik diye adlandıran kişinin vücuduna temas etmeden çalışan “dünyada ilk ve tek olan patentli” sistem Vanquısh Me’dir. Bu sistem Selektif Radyo frekans yönteminin sağladığı radyo dalgalarını direk olarak yağ dokusuna hedefler. Yağ hücrelerinde ve yağ dokusunun çapında azalma yaparak bunu dolaşım sistemi yardımı ile fazla olan yağ miktarını azalmasını sağlar.

Vücudunuzdan Fazla Yağlar Giderken Sarkma ve Gevşemeler Olmasın?

Bilindiği gibi yağlar ortadan kalkınca mutlaka ilgili bölgede sıkılaşma homojen (dalga, dalga olmayan) bir görünüm sağlanması gerekli selüloit, sarkma gibi ortaya çıkan bir görünüm olmamalı, Body By BTL bu durumu sonraya bırakmıyor. Aynı anda 2. farklı sisteminin özelliği burada devreye giriyor.Odaklanmış radyofrekans ve ultrason enerjisini eş zamanlı olarak yapabilen dünyada tek sistem olan Exilis Elite ile Bir taraftan fazla yağlar giderken vücudun yavaşlayan kolajen ve bağ dokularını uyarıp güçlendirerek sıklaştırıyoruz ve vücut konturunu şekillendiriyoruz.

Fazla kiloları verirken vücudunuzda izler kalmasın…

X Wave ile destelenen uygulama sayesinde göbek, basen, üst bacak gibi bölgelerde birbirine sarılarak içi içe duran yağ hücreleri ayrıştırılması sağlanır, bu yağ kümelerinin aralarında bulunan sertleşmiş kitle gibi görünen yağlar X Wave’ nin sağladığı basınç ve ses dalgaları sayesinde yumuşatılır. Bu sayede lenf ve kan dolaşımı hızlanır bunun etkisi sonucu fıtıklaşmış gibi görüne selülit görünümü giderilir.

Body By BTL, nin Vücuduma her hangi bir yan etkisi var mı?

Body ByBtl uygulamasında kullandığımız teknolojiler Avrupa ve Amerika’da yapılan bir çok klinik çalışma sonucu insan vücuduna bir yan etkisinin olmadı bilimsel dayanaklarla kanıtlanmış olup ayrıca Amerikan FDA onayları sahip bir sistemdir Bu nedenle kullanmakta olduğumuz sistemlerin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Body ByBtl Uygulaması ağrılı mıdır?

Bu sistemler ile yapılan uygulamaların önemli özelliği hiçbir ağrı ya da herhangi bir acı hissine neden olmayışıdır. Vanquısh Me ve Exilis Elite uygulamalarında sadece ısınma hissederler. Vanquısh Me özelliği ise vücuda hiç bir temasın olmamasından dolayı uygulama sırasında rahatlıkla uykuya dalabiliyorlar.

Body ByBtl Uygulaması Kaç Seanstır?

Bu uygulama 4 seans olup hafta 1 yapılmaktadır. 3 farklı sistem kullanılmakta olup İşlem süresi bölgeye değişmekle birlikte ortama 60 ile 90 dk sürebilmektedir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!