Selülit Tedavisi Ve Çözümü | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBirçok Kadının Ortak Derdi Selülit Ve Çözümü

Birçok Kadının Ortak Derdi; Selülit Ve Çözümü

Kozmetolog ve Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir, cildimizde neden selülit oluştuğunu ve bunun en etkili çözümü olan Velashape III’ü açıkladı. Sistemin nasıl çalıştığından güvenine kadar her şeyi anlatan Kozmetolog ve Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir, bakın neler söyledi.

Hareketsiz yaşam şekli düzensiz beslenme genetik faktörler ile vücudumuzdaki dokularda biriken su, yağ ve tuz molekülleri organizma tarafından yeterince kullanılmadığında selülitin kaçınılmaz bir gerçek olduğunu belirten Kozmetolog ve Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir, Portakal kabuğu şeklinde olan bu görünümün genelde vücudun bacak, kalça, diz yanları, kollar ve üst kısımlarında görülmeye başladığını da ekledi. “Bununla mücadele edip önlem alınmadığında ise giderek artar ve bu bölgelerde ciltte şekil bozukluğu olarak ortaya çıkar.” dedi.

Selülitten Nasıl Kurtuluruz?

Güncel hayatımızda hareketli bir yaşamın şekli sağlık adına son derece önemli olduğunun altını çizen Kozmetolog ve Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir, “Spor, dengeli beslenme,vs selülit oluşumunu azaltmak ve bunu tetikleyen alışkanlıklardan yani tuz, kahve, kola, yağlı tüketim gibi alışkanlıklardan uzaklaşmakta fayda var.” önerisinde bulundu. Ancak tüm bu tedbir almamıza rağmen selülitlerimiz ortaya çıkıyor ise sorusunu ise “Yapılması gereken medikal bir tedavi desteğidir.” diyerek yanıtladı ve ekledi: “10 yılı aşkın bir süredir yapılan klinik çalışmalar ile tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavi ile desteklenmiş bulunan VelaShape III ile tanışma vaktiniz gelmiştir.”

Neden VelaShape III?

VelaShape III’ün 4 işlemi aynı anda uygulayan FDA tarafından onaylı tek sistem olduğunu belirten Zevzir, bu işlemleri de açıkladı: Kızılötesi Işınlar, Radyo Frekans, Vakum, Mekanik masaj. Sistemi ise şöyle anlattı: “Kızıl ötesi ve RF yardımı ile yağ hücresini küçültür ve uygulanan bölgede incelme gerçekleşir. Vakum ve mekanik masaj sayesinde dolaşım arttırılır. Bu da selülit görünümünü giderir. Radyo Frekansın sağladığı termal etki ile kollajen artışını etkilerken elastik liflerini güçlendirir. Bu da sarkmaları giderirken daha canlı diri ve yeni hücre sayesinde parlak bir cilt ortaya koyar.” Sistemin faydalarını ise şöyle sıraladı:

Selülit görünümünü giderir.

Vücutta incelme sağlar.

Vücut kontörünü düzeltir.

Vücudu şekillendirir.

Doğum ve diyet sonrası hızlı kilo vermeler sonucu ortaya çıkan sarkmaları sıkılaştırır.

Liposuction veya Lazer Lipoliz sonrası uygulamalarda homojen bir görünüm ve şıklaşma sağlar.

FDA Onaylı, Güvenli Sistem

FDA tarafından bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu belirten ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığına ayrıca yapılan klinik kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığına dikkat çeken Zevzir, “Yapılan klinik çalışmalarla ve dünya çapında gerçekleştirilen 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviler ile etkinliği gösterilmiş ve %97 hasta memnuniyeti sağlanmıştır.” diye de ekledi.

Üstelik Acısız ve Ağrısız

“Uygulama sırasında veya sonrasında acı ağrı sızı söz konusu değildir.” diyen Zevzir, bu uygulamayı yaptıran kişilerin vücutlarında hissettikleri ısı sayesinde oldukça rahatlayıp bir miktar uyku hali bile yaşayabildiklerinin de notunu düştü.  Konuşmasını “Vücudunuzda bu sorunları yeniden yoğun yaşamak istemiyorsanız egzersiz ve beslenmenize dikkat etmenizi öneririm. Periyodik aralıklarla bu işlemi yaptırmanız durumunda etkisinin kalıcılığını sağlayacağınız gibi bu işlemde dolaşımın arttırılması, kollajenin güçlenmesi size fiziksel olarak iyi gelecektir.” sözleri ile sonlandırdı.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.